3.Levent Moto Kurye

3.Levent Moto Kurye kuryeciliğin kurulduğu ilk yıllardan beri İstanbul Kurye ekipleri olarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile her zaman sizlerin yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Aldığımız olumlu eleştiriler bizi ileriye dönük kamçılıyor.

Bu teşvik daha da başarılı olmamıza katkı sağlıyor. Geniş kitlelerle buluşmamıza neden olan kaliteli ve öz verili çalışmalarımızdır. Sizlerden gelen talepleri hemen değerlendirmeye alarak kadromuzdaki Kurye arkadaşlarımız yola çıkmakta ve adresten adres gerekli Moto Kurye gönderilerinizi ulaştırmaktadırlar.

Geniş ulaşım ağına sahip olmamız nedeni ile acil çağrılarınızı dikkatle ele alınmaktayız. Hangi bölgedeki adrese gidilmesi isteniyorsa o bölgede bulunan Motorlu Kurye  harekete geçerek hiç vakit kaybetmeden acil olarak sizlerle buluşmaktadırlar.

3.Levent Moto Kurye olarak Acil Kurye hizmetlerinin diğerlerine göre biraz daha masraflı olduğunu söylememiz gerekir. Adından da anlayacağınız gibi yetiştirilmesi önem arz eden her türlü emaneti firma güvencesi ile derhal yerine götürmek ve adı verilen kişilere emanet etmekteyiz.

3.Levent Kurye

3.Levent Kurye olarak işimizi severek yaptığımız için de ne kadar önemli olduğunu farkındayız.  Bizimle iş birliği yaptığınız sürece Adrese ulaşamama gibi bir sorunla karşılaşmazsınız biz bunun garantisini veriyoruz.

Yollar ne kadar kalabalık olursa olsun, adres ne kadar az bilinen bir yerde olursa olsun emanetiniz ehil eller yardımı ile teslim edilecektir. Postaya vererek günlerce beklemek yerine hemen bizi arayın ve en kısa sürede gönderinizi yollayalım.

Firmamız prensip olarak zeki, güvenilir, saygılı ve uzman takım arkadaşları ile hizmet vermektedir. Bundan dolayı şikayet oranınız yok denecek kadar az durumdadır. Olmaz ama olursa şayet konu hakkında bize bilgi vermeniz yeterli olacak ve yapılan hata derhal düzeltilecektir.

Bu konu hakkında gereğinden fazla titiz ve temkinli çalışan firmamız yönetim kurulu olaya en kısa zamanda müdahale etmekte ve gereğini yapmakta gayet istikrarlı olarak çalışma göstermektedir.

Firmamız tüm personel kadrosu ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Sizlerin tüm şikayet ve önerileriniz dikkatle dinlenir. Not alınır gerekli mercilere iletilir akabinde sizler adına takibi sağlanır, çözüme ulaştırılır.

3.Levent Kurye olarak büyümemizi ve sizlerin güveninizi kazanmamızdaki en büyük etkenlerden biriside bu çalışma ilkemizdir ki bu bize ayrı bir mutluluk vermektedir.Tüm öneri ve talepleriniz için teşekkür eder devamını bekleriz.
istanbul 3.levent acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]