4.Levent Moto Kurye

4.Levent Moto Kurye

4.Levent Moto Kurye İşimizi iyi bir şekilde yaptığımızı biliyor ve bununla gurur duyuyoruz. MBM Avrupa kurye olarak bu güne dek alınan her gönderiyi verdiğimiz söz üzerine yerine en kısa zamanda teslim etmeyi başardık.
Kurduğumuz Gece Kurye ekiplerimizle iş saati sonrasında alınan emanetleri ertesi günün iş başlangıcı saatine kadar gecenin geç saatlerinde bile verilen adreslere ulaştırmaktayız. Bunun için ayrı ekiplerimiz vardır ve talepler göz önünde bulundurularak bu ekiplerimizi daha da yaygınlaştırma gayreti içindeyiz.

Gecenin bir saati eşiniz veya çocuğunuzun, belki de sizin bir ihtiyacınız doğdu, hemen bizimle iletişime geçin ve saat kaç olursa olsun elemanlarımız sizlerin arzusunu yerine getirsin. Bu hizmetin bedeli normal kurye hizmetlerinden doğal olarak biraz daha pahalıdır.

4.Levent Moto Kurye çalışanları için saat kavramı yoktur, önemli olan siz değerli müşterilerimizin istekleridir. Hizmette sınır tanımamak en önemli ilkemizdir ve bu ilkemizden ödün vermeye hiç niyetimiz yok.

İşe yeni başlayan elemanlarımızın öncelikle eğitimlere tabi tutuyoruz ve insan ilişkileri nasıl olmalıdır konusunda onları eğitiyoruz. Her zaman güler yüzlü olmaları gerektiği ve saygılı davranmanın şart olduğu bilincini onlara vererek hizmetinize sunuyoruz.
4.Levent Kurye kadrolarımız alanlarında uzman olmuş yetkin kişilerdir. Motorla taşınamayacak büyüklükteki kargolarınız için de ayrıca araçlı ekipler hazırladık ve dilediğiniz büyüklükteki emanetlerini taşımayı hedefledik. Disiplin, kalite vazgeçilmez özelliklerimiz arasındadır, bizi arayın ve ne demek istediğimizi anlayın.

4.Levent Kurye

Bizlerden almış olacağınız Kurye hizmeti sanıldığı gibi sıradan bir şekilde gelip gönderinizi alarak adrese götürmek değildir. Bizler sizin bir kadrolu personeliniz gibi çalışırız. Gönderilerinizi güvenli zamanında gerektiği gibi gereken adrese gereken kişilere ulaştırmanın mücadelesini sonuna kadar sürdürür ve sonuçlandırırız.

Hız ve güven olmazsa olmazlarımızdan olup bu şekilde sizleri düşünme zahmetinden kurtararak bunun için ayıracağınız zamanın sizlere kalmasını sağlamaktayız. Firmamızın çalışanları bizlere verdiğiniz her işi kendi işleri gibi benimser ve bu şekilde hizmet eder.

Gönderilerinizin sizler için ne kadar önemli olduğu idrakın da bilinçli bir şekilde çalışarak hizmet kalitesi bakımından en düzeyde çalışma performansı sergiler ve sizin memnuniyetini kazanırlar. Bizim ilkelerimizden olan sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Bizleri başarıya taşıyan ilkelerden birisinin de bu olduğunu asla unutmayız ve bu doğrultuda hareket ederiz. 4.Levent Kurye olarak İstanbul’un her noktasına hizmet verir, çünkü bizler tüm İstanbul genelinde varız her ne kadar şişli kurye veya karaköy kurye gibi sınıflandırsak ta aslen İstanbul Kurye firmasıyız.
istanbul 4.levent moto kurye iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]