Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

acil kurye

Acil Kurye

Acil Kurye hizmetinde normal Moto Kurye hizmetinden farklı olarak daha kısa zamanda teslim alınır ve teslim edilir. Bu  hizmet özel hizmet olduğundan size özel personel tayin edilir ve süre kısaltılır. Bu hizmet özel hizmet olduğundan ücretlendirme de iki katı olarak güncellenir.

Mesafe hava şartlarına göre değişiklik olma ihtimali olsa da genelde 2 saat içinde teslimat alınır ve adresine ulaştırılır. Bizden hizmet talebinde bulunurken ihtiyacınız olan hizmet şeklini tercih etmeniz lehinize olacaktır.

Bu konu hakkında tereddütte kalırsanız yetkili arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almanızı öneririz. Her ne kadar sunduğumuz hizmetler Kurye başlığı altında toplanmış olsa da çeşitli şekilde hizmetinize sunulmuştur.

Normal gönderileriniz mesafeye göre değişiklik gösterse de genelde 4 saat içerisinde alım teslim tamamlanır, Acil Kurye, VIP Kurye, Hızlı Kurye, bu süreleri kısaltır. Acil Motorlu Kurye hizmetini genelde adresine daha hızlı ulaşmasını istediğinizde tercih etmelisiniz.

Kayıt verirken bilgileri eksiksiz ve doğru olarak beyan etmeniz süreci kısaltır ve hizmet için gelen Moto Kurye personelinin işini kolaylaştırır. Gönderileriniz de mutlaka ulaşım telefonunu vermelisiniz ki teslimat daha sağlıklı ve güvenli olmalıdır.

Acil Moto Kurye

Acil Moto Kurye hizmetinde yetkilendirdiğimiz personelimiz özel olarak sizin hizmetinizi yerine getirecektir. Size tanımlanan hizmet şekli ve süresi içerisinde hizmeti aksatmadan gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde hizmete başlar.

İstanbul sınırları çok geniş olan bir şehir olduğundan süreler çok az olsa da bazen sürelerin dışına çıkabilir. Genelde bu süre 2 saat gibi bir zaman diliminde gerçekleştirir. Sizlerde bunu göz önünde bulundurarak kayıt vermelisiniz.

Daha kısa zaman da teslim olmasını istediğiniz evraklarınız için diğer hizmet şekillerinden size uygun olanı tercih etmelisiniz. Mesai saatleri dışında verdiğiniz tüm kayıtlar Acil Moto Kurye statüsünde değerlendirilerek ücretlendirilir.

Bu konu hakkında bilgi almak için 0507 318 46 26 nolu numaramızı arayabilirsiniz. Bizden sürekli hizmet talep etme ihtiyacı duyuyorsanız abonemiz olmanızı öneririz. Abonemiz olduğunuzda tüm gönderileriniz arşivlenerek kayıt altına alınır ve gönderilerinizi daha ekonomik olarak yapabilirsiniz.

Aboneliklerimiz cari, pullu ve nakit olarak değişmektedir. Bu seçenekler gönderi sayınıza ve gönderi yoğunluğuna göre belirlenir. Her türlü soru ve sorunlarınız için 0507 318 46 26  numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Acil Moto Kurye taleplerinizi belirtmeyi unutmayınız.
istanbul-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]