Acil Kurye

Anadolu ve Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

acil kurye

Acil Kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz olarak alanında uzman ve işinde profesyonel kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un her iki yakasında aktif olarak vermekte olduğumuz kaliteli, profesyonel, başarılı ve sorunsuz kurye hizmetimizin Acil Kurye hizmeti ayağında da normal moto kurye hizmetinden farklı olarak daha kısa bir süre içerisinde teslim edilecek ürünleriniz alınmakta ve hedef adrese teslim edilmektedir. Bu hizmet, özel bir hizmet amacı gütmesinden dolayı size özel bir personel tayin edilmekte ve süre fazlası ile kısa tutulmaktadır.

Özel bir hizmet olan bu hizmetimiz, siz özel müşterilerimize özel fiyatlardan verilmektedir. Hizmetimiz diğer tüm kurye hizmetlerine göre farklı bir ücrete sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün tarafınızdan alındıktan sonra, mevcut hava şartlarına, gidilecek mesafeye, ürünün büyüklüğüne ve diğer bir takım kriterlere göre 2 saat gibi bir sürede teslim edilerek süreç tamamlanmaktadır. Buna ilave olarak sürenin uzaması gibi durumlar, hedef adresin kaç kilometre uzaklıkta olduğuna bağlı olarak da değişkenlik göstermektedir.

Acil kurye hizmetleri sırasında iş sağlığı ve işçi güvenliği gibi konulara da fazlası ile dikkat etmek ve ürünlerin hızlı gönderileceğini bilerek, tüm personellerimize uyması gereken hız sınırları, dikkat etmesi gereken tüm kriterler ile birlikte anlatılmıştır. Böylece ürünleriniz sevk sırasında hiçbir zarar görmeden hedef adrese teslim edilmektedir.

Acil kurye hizmetlerinde tarafınıza yönlendirilecek olan personellerimiz her türlü kaliteli eğitimi almış, yıllardır sektörde yer alan, her şeyden önce kendi sağlığına dikkat eden, sizlerin ürününü kendi ürünüymüş gibi gören personellerden oluşmaktadır. Personellerimiz ürünü hızlı bir şekilde sizden teslim almak ve ürünü teslim etmek için bir misyon ve vizyona sahip olmaktadır. Diğer firmalarda olmayan bir özellik olan her iki yakada da konumlandırılmış kurye araçları ile ürünler bulunduğunuz konumdan hızlı bir şekilde alınmakta ve hedef adreslere başarılı bir şekilde iletilmektedir. Sizlerde yapacağınız kurye işlemlerinde firmamızı tercih ederek başarılı sonuçlar almanızın önünü açabilirsiniz.

Normal kurye hizmetlerinde mesafeye göre değişkenlikler olsa da tüm süreç ortalama 4 saat içerisinde tamamlanabilmektedir. Acil kurye, V.İ.P Kurye, Hızlı kurye gibi hizmetlerimizde ise bu bahsedilen süre fazlaca kısaltılmaktadır. Motorlu kurye hizmetlerini genel olarak adresine daha hızlı ulaşmasını talep ettiğinizde tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamız iletişim numaralarından arayıp ulaştıktan sonra bizlere tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde vermeli ve doğru olarak beyan etmeniz gerekmektedir. Böylece süre fazlaca kısalacak ve sizlere verilecek olan hizmetin süresi de talep ettiğiniz aralığa gelmiş olacaktır. Mevcut gönderilerinizde mutlaka ulaşım telefon bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Böylece hem personellerimizin işleri kolaylaşacak hem de süreç hızlı bir şekilde azalacaktır.

Acil Kurye hizmetlerimizde yetki vermiş olduğumuz ve sizlere hizmet edecek olan personellerimiz, sizlere özel olarak hizmet vermiş olacaktır. Size tanımlayacağımız hizmet şekli ve süresi içerisinde herhangi bir aksama işlemi olmadan hizmetiniz gerçekleşecek ve süreç devam edecektir. İstanbul her iki yakası da çok geniş olan bir şehir olmasından dolayı süreler az olsa da bazen sürelerin dışarısına çıkılması mümkün olabilmektedir.

Ancak müşterilerimize genel olarak 2 saat ve altında ulaşım sözü vermekteyiz. Bu durumu göz önüne alarak bizleri aramalı ve sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu sürelerden çok daha kısa sürelerde de işlemin tamamlanma ihtimali olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Ayrıca bilmenizi isteriz ki; mesai saatleri dışarısında verilecek tüm siparişler Acil Kurye statüsünde değerlendirilecek ve bu şekilde fiyatlandırma da yapılacaktır.

Acil kurye hizmetlerimiz ve diğer tüm kurye hizmetlerimiz için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sürekli hizmet talep etmek isteyen bireyler ve müşteriler için de abonelik sistemimiz yer almaktadır. Abonelik sistemine giren tüm müşterilerimizin gönderileri arşivlenerek kayıt altına alınmaktadır ve gönderilerinizin tümü çok daha uygun fiyatlar ile gönderilmektedir. Aboneliklerde cari, pullu ya da nakit olarak ödemeler alınabilmektedir.

Bu seçenekleri gönderi sayınıza ve gönderi yoğunluklarınıza göre belirlemekteyiz. Bu konu ile ilgili de sorusu olan herkes, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşım sağlayabilmektedir. Tüm kurye hizmetlerimizle ilgili, abonelik sistemlerimiz ile ilgili ve diğer tüm konular ile ilgili sözlü ve yazılı bilgi alabilirsiniz. Sizlere alanında uzman personellerimiz hızlı ve güvenli bir şekilde geri dönüş yapacak ve sizlere kaliteli hizmetler sağlamış da olacaktır.

Acil Moto Kurye Hizmetleri Nedir?

Acil Kurye hizmetimiz başta olmak üzere firmamız tarafından her türlü kurye hizmeti başarılı bir şekilde sizlere sunulmuş durumdadır. Firmamız tarafından verilen tüm hizmetlerimiz alanında başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Acil moto kurye hizmetlerimiz İstanbul isimli şehrimizin her iki yakasında da gerçekleşmektedir. Her iki yakada da başarılı bir şekilde sürmekte olan hizmetimizde kurye hizmetlerimiz başarılı ve sorunsuz bir şekilde kendisini sürdürmektedir. Acil Moto Kurye hizmetlerinde kullanılan motorlarımız, diğer hizmetlere göre daha atik ve daha güçlü motorlardan oluşmaktadır.

Motorlu Acil Kurye Nedir?

Acil kurye taleplerinizi alanında en kaliteli bir şekilde hizmet verebilecek motorlarımız ile sizlere sunulmaktadır. Motorlu acil kurye hizmetlerimiz başarılı, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sizlere aktarılmaktadır. Alanında başarılı bir şekilde acil kurye hizmetleri sunmakta olan firmamız, sizden gelen talepleri de dikkate alarak başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Her türlü acil kurye talebinize günün her saati cevap vermekte olan firmamız, gereken özeni her pakette olduğu gibi Acil Kurye hizmetlerinde de göstermiş olacaktır.

Hızlı Kurye Ne Demek?

Acil bir şekilde verilen kurye hizmetlerimiz ile sizlerde hızlı kurye hizmetimizi deneyimleyebilir ve başarılı bir şekilde sürece tanıklık edebilirsiniz. Hızlı kurye süreçlerinde başarılı bir şekilde yanınızda olan firmamızdan her türlü talepte bulunabilir ve uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

7/24 Kurye Hizmetleri Veriliyor Mu?

Acil Kurye hizmetimiz günün belirli bir saatinden itibaren verilmekte olan ve Acil bir şekilde kurye işlemlerinizin yerine getirilmesi adına sizlere sunulan bir hizmet olarak bilinmektedir. Haftanın her günü ve her saati sizlere verilen bu hizmetle birlikte, tüm süreç başarılı bir şekilde işlemektedir. Acil kurye hizmetlerimizde personellerimiz sizlere en yakın lokasyon üzerinden gönderilmektedir. Böylece ürün alış süresi kısalırken, kısa bir süre içerisinde yola çıkılmaktadır.

İstanbul Acil Kurye Hizmeti Nasıl İşliyor?

Tüm kurye hizmetlerimiz İstanbul merkezli yürütülmektedir. Bu nedenle tüm kurye işlemlerimiz İstanbul merkezli oldukça hızlı bir şekilde yürütülmektedir. Ancak İstanbul’dan alınan ürünler farklı şehirlere motorlarımız ile başarılı ve hızlı bir şekilde gönderilebilmektedir. Bu konuda firmamız müşteri hizmetlerinden bilgi almanız gerekmektedir.

acil kurye iletişim

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
MBM KURYE
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim