Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

akatlar kurye

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye her an kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile yanınızdadır. Uzun yıllardır İstanbul genelinde sunduğumuz Moto Kurye hizmetini artık Akatlar bölgemizde de hayata geçirdik. Tüm Kurye ihtiyaçlarınızda telefon kadar yakınınızdayız.

Dilediğinizde ve her ihtiyaç duyduğunuzda bizden destek alarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Sizlere sınırsız ve kesintisiz hizmet sunmak bizim için gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bize ulaşmanız ile başlayan hizmetimiz yönlendirilen personelimizin gönderinizi en kısa sürede teslim alması ile devam eder. Teslim alınan gönderiniz gönderi seçeneğine göre zamanında adresine ulaştırılarak sizlere bilgisi verilir.

Gönderi şekliniz sizlerin tercihine göre belirlenerek zaman ve ücret bilgisi belirlenir. Normal gönderiler mesafeye göre maksimum alım ve teslimatı dört saat civarında olarak belirlenir. Normal gönderilerde o istikamete olan gönderiler toplanır ve sıralamasına göre teslimat yapılır.

Acil gönderiler ise genelde sizin için özel Kurye belirlenerek hizmet süresi kısaltılır. Bekleme süresi kısıtlanır toplanan evrak sayısı düşürülerek teslimat süresi yarıya kadar indirilir. Dikkat edilmesi gereken husus ise şudur ki ücret ikiye katlanır.

Akatlar Moto Kurye

Akatlar Moto Kurye sizlere hızlı ulaşım için motorlu olarak Kurye hizmeti sunan birimimizdir. İstanbul sınırları içerisinde yaşayan herkes bilir ki şehrimizin trafiği oldukça yoğundur. Bu yoğunlukta ulaşımı oldukça etkiler ve zorlaştırır. Trafiğe takılmadan ulaşım sağlamanın en kolay çözümü ise motorlu olarak ulaşım sağlamaktır.

Moto Kurye hizmetimiz ile bizlerde sizin için alanında uzman olan Motorlu Kurye kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Firmamızın gerek içeride  gerek dışarıda tüm çalışan personelimiz tecrübeli ve alanında uzmanlaşmıştır. Sizlere en iyi ve verimli olarak hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Zamanımız bilim çağı olduğundan teknolojiyi yakından takip ederek hizmetimize uyarlıyoruz. Bu şekilde sizlere en modern hizmeti sunarken memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hizmetlerimiz bunlarla kısıtlı kalmamakla beraber tüm beklentileriniz doğrultusunda çeşitlendirebiliriz.

Bizlere günün dilediğiniz saatinde ulaşarak Kurye adına dilediğiniz talepte bulunmanız mümkündür. Hizmetimizde sınır ve zaman kavramı yoktur. Yaptığımız her şey müşterilerimizin memnuniyeti içindir. Akatlar Moto Kurye her zaman size hizmet etmekten mutluluk duyar.
istanbul akatlar acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]