Akmerkez Moto Kurye

Akmerkez Moto Kurye

Akmerkez Moto Kurye her geçen gün kendini yenileyen, eğitimlerle elemanlarının gelişmesine neden olan ve kullanılan motor ve diğer araçların son model olmasına özen gösteren Akmerkez Moto Kurye başarılı olmak için bütün enerjisini bu işle vermiştir. Seri bir şekilde Kurye hizmeti vermek için her türlü donanıma sahibiz.

Gündüz ayrı gece ayrı ekiplerimiz iş başındadır. Acil gönderiler ve istekler için bir telefon kadar sizlere uzak olduğumuzu unutmayın lütfen. Kadrolarımızın eğitimleri üst düzey yöneticilerimizin gözetiminde yapılıyor, ılımlı, saygılı, nazik, güler yüzlü olmayan hiçbir eleman bünyemizde barınamaz.

Disiplin bizim için olmazsa olmazdır. Vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimiz arasında güvenilir ve kaliteli olmak baş sıralardadır. Aldığımız her Moto Kurye  gönderiniz bize zimmetlidir. Değerleri ne olursa olsun verilecek adreslere gönderilmeleri temin edilmektedir. Motorlu Kurye ekiplerimizin üstün çabaları ile yoğun trafikte bile en hızlı şekilde giderek bir an önce görevlerini tamamlama aşkı içindedirler.

Akmerkez Kurye dendiği zaman akla öncelikle kalite ve garantinin gelmesini tesadüf ile bağdaştırmamanızı rica ediyoruz. Bu güne kadar hep başarılara imza attık, bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapmaya kesin kararlıyız. Sizlerden aldığımız olumlu duyumlar, bizim için itici güç anlamına gelmektedir.

Yaya Kurye olarak hizmet veren kuryelerimizi ise çok yakın yerlere gönderiyoruz. Bu tip hizmetlerimizi genellikle bankalar tercih ediyorlar, kredi kartları gönderimi veya evraklar için onların ilk tercihleri yaya kuryelerimizdir. MBM Avrupa Kurye ile çalışmak ve hizmetlerinden faydalanmak bir ayrıcalıktır.

Akmerkez Kurye

Akmerkez İstanbul’da açılan ilk avm’lerde olup içerisinde bir çok mağaza ve büro bulunduran bir alış veriş merkezi olup Etilerde bulunmaktadır. Mega kentimiz İstanbul’un her kesimden yaşayan bir çok kişi ziyaret etmekte olup kimisi alış veriş için kimisi işi gereği kimisi kafeteryalarda dinlenme amacı ile uğramaktadır.

Akmerkez bünyesine bağlı birisi apart otel olarak kullanımda olan 3 adet plazası bulunan bir avm’dir. İstanbul’un bir çok merkezi noktasına yakınlığından uğrak bir avm olması diğer avm’lerden ayırıcı bir özelliğidir.

Akmerkez Etilere farklı bir popülerlik kazandırmış olmakla meşhurdur, her geçen gün kendisini yenilemesi de göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Ulaşım olarak kolaylığı geniş ve ferah iç ortamı ile ilgi odağı olmaya devam eden avm içerisinde barındırdığı iş yerlerinden ötürü yoğun bir Acil Kurye ihtiyacı yaşamaktadır. Akmerkez Kurye size bu hususta hizmet etmekten mutluyuz.
istanbul akmerkez acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]