Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

akşam kurye

Akşam Kurye

Akşam Kurye hizmetimiz mesai bitmesi ile saat 18:00 başlar ve geceye kadar saat 21:00 a kadar devam eder. Bu saatler arasında sunulan tüm Kurye hizmeti özeldir ve özel ücretlendirilir. Kayıt vermeden mutlaka bilgi isteyiniz.

Firmamız alanında uzman olarak sunduğu hizmet anlayışı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına kesintisiz ve sınırsız hizmet sunmaktadır. Bu prensibimiz gereği standart mesai saatleri dışında da hizmet sunmaktayız.

Gün içerisinde olduğu gibi bu hizmetlerde de fiyatlandırmamız giderlerimiz hesaplanarak belirlenir. Gün içerisinde ki gibi evrak toplama ihtimali olmadığından maliyet sadece size yansıtılır. Sadece size hizmet sunulacağından gönderiniz acil olarak taşınır.

Günün her saatinde firmamızdan hizmet talep edebilme olanağına sahipsinizdir. Mesai saatleri dışında çalışan personel sayımız kısıtlı olsa da hizmet kalitemiz standarttır. Hizmet kalitemiz hakkında her hangi bir endişeniz olmadan hizmet talep edebilirsiniz.

Akşam Moto Kurye

Akşam Moto Kurye hizmetimiz sizler için özenle geliştirdiğimiz özel bir hizmet birimidir. Bu hizmetimiz genelde yetiştiremediğiniz ve mesai saatleri dışına sarkan işleriniz için tercih sebebidir.

Her ne kadar sizler için mesai saati son bulmuş olsa da bizler sizlerin ansızın ortaya çıkacak ihtiyaçlarınız için görev başındayız. Normal mesai saatlerinde olduğu gibi bize ulaşarak hizmet talep etmeniz mümkündür.

Bu hizmetten faydalanmanız için abonemiz olmanız gerekmemektedir. Bizlere ulaşarak ihtiyacınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Genel olarak bu saatlerde her ne kadar talepler Acil İlaç için olsa da tüm ihtiyaçlarınızda ulaşmanız mümkündür.

Burada her şey derken firmamız prensip gereği alkollü içecek gibi ürünlerin taşımasını ne gece nede gündüz yapmamaktadır.

Misafirlik için gitmiş olduğunuz yerde unuttuğunuz telefonunuz, evinizin anahtarı gibi özel ve önemli eşyalarınız olabilir. Ertesi gün ofise gitme imkanınız olmadığından evde hazırladığınız dosyalar veya ofiste unuttuğunuz ve acil olarak ulaşmanız gereken evraklarınız olabilir.

Bunlar için bizi aramanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde dilediğiniz adresten dilediğiniz adrese alıp güvenli ve hızlı olarak gerçekleştirme hizmetini gerçekleştiririz.

Yalnız bu konuda önemli uyarımız Akşam Moto Kurye hizmeti taleplerinizde mutlaka fiyat alınız. Özel bir hizmet olduğundan ücretlendirmesi gündüz olan ücretlendirme tarifemizden haklı olarak farklı olmaktadır.
istanbul akşam acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]