Akşam Moto Kurye

Akşam Moto Kurye isminde de anlaşılacağı gibi gece yani mesai bitiş saatinden sonra verilen Kurye hizmetidir. Bu hizmet kış aylarında 18:00, yaz aylarında ise 18:30’dan sonra ertesi gün iş (mesai) başlangıcına kadar talep ettiğiniz Hızlı Moto Kurye hizmetidir. Mbmavrupakurye olarak  gece hizmetimizde de farkımızı göstermekteyiz. Talep durumuna göre de Akşam Kurye arayanlar için sistemimizi yaygınlaştırmaktayız.

Bu sistem sayesinde eyvah sabahki toplantıya belgelerimi gönderemedim sıkıntısı ortadan kalkmaktadır. Ayrıca Akşam Motorlu Kurye sistemi sayesinde her saatte bize ulaşabilirsiniz. Sizin isteğiniz doğrultusunda ilaç, yemek, kitap, dergi, notebook vb eşyalarınızı mağazadan alınır. Yada direkt olarak verdiğiniz bir adresten sizin adresinize getiriyoruz. Sayın müşterilerimiz sizlere en yüksek kalitede hizmet etmek Mbmavrupakurye’nin birinci ilkesidir.

Gece saat 00:30 eşiniz yada çocuğunuzu o saatte bir ihtiyacınızı karşılamak için dışarı çıkmak yada çıkmasını istemezsiniz. O anda Akşam Kurye‘leri sizin mesai saatiniz dolduktan sonra sizlere hizmet verebilmek için kendi mesai saatlerini başlatırlar. Doğal olarak da bu Ekspres Kurye olacağından mesai saatlerinde yapılan gönderilerinizden farklı olarak ücret bakımından üstüne çıkacaktır, yani normal hizmet bedelinin saat durumuna göre iki, üç, dört katı ücret ödeyebilirsiniz. Hizmette sınır olmadığını ve de sınırsız olabileceğimizi siz değerli müşterilerimizi memnun ederek göstermekteyiz.

Akşam Kurye firmamız Mbmavrupakurye tarafından yetiştirilir. Kuryelerimiz özel eğitimlerden geçirilir. Emanetinize ve size saygıyı, önce işine değer vermeyi öğretilir. Yaz, kış, sıcak, soğuk, iyi yada kötü durumlarda kendilerini sizlere hizmet etmek için hazırlamışlardır.

Gece verilen tüm hizmetlerimiz tek işe gidileceğinden acil olarak kayıt alınarak gidilir. Personelimiz adres göstermeksizin kurye bölgeler haritamızdaki her noktaya hizmet vermektedir. Gönderinizi durumuna göre gerekirse Arabalı Kurye yönlendirilir. Gece arabalı veya motorlu fiyat farkı yoktur. Asıl olan sizin işinizin çözüme ulaşmasıdır.

Gece görev yapan birimimizde görev yapan personelimiz gerektiğinde İlaç Kurye olarak acil yetiştirilmesi gereken ilaçlarınızı nöbetçi eczaneden temin ederek ayağınıza kadar getirmektedir. Her ne kadar gece çalışma şartları zor olsa da bizler sizlere günün her saatinde hizmet etmekte mutluluk duymaktayız.

semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

kurye-iletisim

Bu bölgelerde olmakla beraber İstanbul genelinde Kurye adı ile anılan tüm hizmetleri firmamız sizlere güvenli olarak sunmaktadır.

Ulaşım telefon numaralarımızı kaydetmenizi ısrarla belirtiyoruz.
 Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Akşam Acil Kurye
Akşam Arabalı Kurye
Akşam Ekonomik Kurye
Akşam Expres Kurye
Akşam Hızlı Kurye
Akşam İlaç Kurye
Akşam Motor Kurye
Akşam Motorlu Kurye
Akşam Nöbetçi Kurye
Akşam Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]