Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

aksaray kurye

Aksaray Kurye

Aksaray Kurye hizmet birimimiz İstanbul Kurye olarak İstanbul genelinde sunduğumuz kaliteli hizmeti Aksaray’da devam ettiren alt kuruluşumuzdur. Tüm hizmetlerimiz firmamız MBMAVRUPAKURYE güvencesi altında olup aynı kalitede emrinizdedir. Sizlere Kurye başlığı altında tüm hizmetleri hızlı, güvenli ve kaliteli olarak sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyeti hedefleyen müşteri odaklı çalışan prestijli bir Moto Kurye şirketidir. Sizlerin tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılamak adına Kurye ile alakalı tüm hizmetleri hizmetinize sunmaktayız. Müşteri odaklı çalıştığımız için müşteri memnuniyeti kaçınılmaz son olmaktadır.

Tarafımıza bildirdiğiniz tüm talep ve önerileriniz detaylı olarak incelenir, değerlendirilir ve hizmetimize adapte edilir. Firmamız tüm çalışanlarımızla beraber sizlere kadrolu çalışanlarınız havasında hizmet sunmaktayız.

Firma çalışanlarımız kendisini mesleğine adamış işinin ehli ve uzmanı olup işlerini  profesyonel olarak yapmaktadırlar. Hizmet kalitemiz yüksek olup tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için her an kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Aksaray Moto Kurye

Aksaray Moto Kurye sizlere sunduğumuz hizmeti Motorlu Kurye olarak gerçekleştiren birimimizdir. Motorlu Kurye hizmeti gelişen şehirlerin başlıca sorunlarından olan ulaşımdaki trafik için en pratik çözüm yoludur.

Bu hizmetimiz için yeni bir başlık açma sebebimiz en çok tercih edilen hizmet türü olmasıdır. Bunun yanı sıra Arabalı Kurye, İlaç Kurye, Yaya Kurye gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Genel toplam olarak 68 Aksaray Kurye personelimiz mevcut olsa da en yaygını Motorlu Kurye hizmetidir.

Bu hizmetimiz kendi içinde çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Acil Kurye, Hızlı Kurye, VIP gibi başlıklarda toplanır. Bunlar hizmet olarak aynı gibi görünse de teslim süresi ve ücretlendirmesi değişmektedir. Bunlar özel hizmet olarak belirlenir ve size özel Kurye görevlendirilir.

Normal gönderilerinizin alım ve teslimatı aramanız ile başlar ve dört saat içinde tamamlanır. Özel hizmetlerde süre düşer ücret yükselir. Daha detaylı bilgi almak için 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Dilerseniz bize günün her saatinde ulaşarak ihtiyacınız olan hizmet için sipariş kaydı verebilirsiniz. Aksaray Moto Kurye firmamızın hizmet hususunda zaman kavramı ve kısıtlaması yoktur. Her an ve her zaman tüm müşterilerimize hizmet sunmak için hazırız.
istanbul aksaray acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]