Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

alibeyköy kurye

Alibeyköy Kurye

Alibeyköy Kurye servisi sunan firmamız Kurye adına her şey için sizlere hizmet etmeye hazırdır. Bizden talep edeceğimiz tüm hizmetleri karşılama kabiliyetine sahip olan firmamız en yakın çözüm merkezidir.

Firmamız İstanbul Kurye Olarak İstanbul Genelinde Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Kuruluşumuzdan günümüze kadar müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti bizim için büyük önem taşımıştır. Bundan sonrada % 100 müşteri memnuniyetini kazanmak ilkemiz olacaktır. Çalışma ve hizmet prensibimizi bu ilke ile yönetmekteyiz.

Sizlere daha verimli hizmet sunmak ve memnuniyet oranınızı belirlemek için tüm talep ve önerinize açığız. Bize telefonla veya mail yolu ile bildireceğiniz talepleriniz titizlikle incelenecek ve hayata geçirilecektir.

Günümüzde hızla büyüyen şehrimizin en büyük sorunlarından birisi olan ulaşıma bizimle çözüm bulabilirsiniz. Firmamız sizlere ulaşımda kaybedeceğiniz zamanı geri kazandırmaktadır. Çalışanlarımız masadan masaya taşıma hizmeti sunmaktadır. Gerek iş hayatınızda gerek normal yaşantınızda bizden her zaman yardım alabilirsiniz.

Alibeyköy Moto Kurye

Sizlere zaman kaybettirmeden hızla taşıma hizmeti sunan Alibeyköy Moto Kurye her zaman hizmetinizdedir. Tarafımızdan özel yaşantınız içerisinde de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Her hangi bir yerde unuttuğunuz telefonunuzu, anahtarınızı veya her hangi bir eşyanızı getirebiliriz. Acil ilaç ihtiyaçlarınızda adınıza nöbetçi eczanelere ulaşarak ilacınızı temin ederek sizlere ulaştırabiliriz.

Günlük iş hayatınızda müşterileriniz arasında olan evrak, numune ve benzeri envartelerin taşınmasında yardımcınız olabiliriz. Firmamız sizlere Kurye adına tüm hizmetleri İstanbul genelinde sunmaktadır. Çalışma yoğunluğunuza göre ödeme seçenekleri belirleriz.

Abonelik seçeneklerimiz sizlerin ihtiyaç performansınıza göre değişiklikler sağlamaktadır. Nakit olarak abonemiz olabilirsiniz, her gönderinin ücretini peşin olarak ödenmektedir. Şayet ihtiyacınız kısıtlı ise bu seçeneği sunarız. Bu şekilde çalışmayı genel olarak peyderpey gönderi yapan müşterilerimiz talep ederler.

Pullu abonelik seçeneğimiz vardır. Bunu yine gönderi adedi düşük olan müşterilerimize sunarız. Bu müşterilerimizin haftalık iki veya üç adet gönderileri olur. Bu seçenekte önden ödemeli bir seçenektir. Sizlere avantajı sadece tarafımızdan yapılan iskontodur. Bu seçeneğimizi bazen yoğun gönderi yapan müşterilerimizde yüklü pul alımı yaparak fazla indirim hakkı kazanmak için tercih ederler.

Cari abonelik seçeneğimiz var ki bu müşterilerimiz aşırı yoğun çalışırlar. Bu müşterilerimiz günlük en az 3 gönderi yaparlar. Ödemelerini ayda iki kere olmak üzere ayın ortasında ve sonunda yaparlar. Daha detaylı bilgi için veya abonemiz olmak için bize 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Moto Kurye kalite ve güvencesi ile her zaman hizmetinizdedir.
istanbul alibeykoy acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]