Ambarlı Moto Kurye

Ambarlı Moto Kurye güvenlik konusunda hiçbir zaman taviz vermemiş bir firmadır. Yetiştirilmesi imkânsız dediğiniz dosyalarınızı ve ya evraklarınızı Express Kurye hizmetiyle istediğiniz yere, istediğiniz saatte birinci elden ulaştırılması çok fazla rağbet gören bir seçenektir. 

Yaya Kurye ise birbirine yakın semtlerde iş ortaklığı yapan iş yeri sahiplerinin tercih ettiği bir seçenektir. Kendi çalışanınızdan farksız bir Motorlu Kurye elemanınızın olması içinizi rahatlatmaya yetebilir. Size yardımcı olabilecek bir Moto Kurye her zaman elinizin altında olmalıdır. Böylelikle yoğun işlerinize ara vermemeniz için yardımcı olunmuş olur.

Patronların sekreterleri olduğu gibi, şirketlerin de özel evraklarını ulaştırabilmesi için çalıştıkları Hızlı Kurye firmaları vardır. Acil Kurye birimleri yoğun iş temposundan biraz uzak kalmanıza yardımcı olabilecek güvenli yardımcılarınızdır. Şehir içi ve ya şehir dışı gönderimlerinize zaman ayıramadığınız zaman ilk iş bir İstanubul Kurye firması ayarlamaktır. Günümüzde güvensizlik her zaman ön planda olurken Ambarlı Moto Kurye en iyi kalite ve hizmet güvencesiyle tabuları yıkan bir firmadır. Hızlı hizmet anlayışı ile yetiştirilmesi güç emanetlerinizi sizin için tam saatinde ulaştırmaktadır.

Evrakınızın normal Kurye gönderi süresinden daha hızlı ulaştırılması için Expres Kurye, sadece şirketinizin gönderisini teslim etmek için yola çıkar. Başka hiç bir adrese uğramadan güvenli bir şekilde zamanında ulaştırır. Ambarlı Motorlu Kurye sizin gönderinizi yerine ulaştırdıktan sonra başka iş alabilir. Hiçbir zaman sizin işiniz varken başka bir iş alamaz.

Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 90 dakika uzun mesafede 120 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Diğer gönderileriniz belirli saatler içerisinde alınır ve teslim edilir. Bununla ilgili detayları telefon ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Mesai saatleri dışında olan gönderileriniz içim Gece Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Mesai saatleri dışında tüm gönderileriniz özel hizmete dahil olurlar. Özel hizmetlerin ücretlendirilmesi normal gönderimden farklıdır. Detaylar için 05073184626 gsm numaramızı arayınız.


semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

kurye-iletisim

Bu bölgelerde olmakla beraber İstanbul genelinde Kurye adı ile anılan tüm hizmetleri firmamız sizlere güvenli olarak sunmaktadır.

Ulaşım telefon numaralarımızı kaydetmenizi ısrarla belirtiyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Ambarlı Acil Kurye
Ambarlı Akşam Kurye
Ambarlı Arabalı Kurye
Ambarlı Ekonomik Kurye
Ambarlı Expres Kurye
Ambarlı Gece Kurye
Ambarlı Hızlı Kurye
Ambarlı İlaç Kurye
Ambarlı Motor Kurye
Ambarlı Motorlu Kurye
Ambarlı Nöbetçi Kurye
Ambarlı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]