slayt gorseli

Anasayfa

MBM AVRUPA KURYE

2009 yılında İstanbul geneline özel kurye hizmeti ile çıktığımız bu yolda MBM Avrupa Kurye olarak daima kalitemizden söz ettirdik.
 
Taşıma ve Kurye sektöründe zamanla ortaya çıkan güvensizlik özellikle özel kuryeler için İstanbul genelinde ciddi bir arayışa sebep oldu. Bu süreçte firma olarak insanların özel gönderilerini en güvenilir şekilde istenilen adrese ulaştırmalarını hedefledik.
 
Sizlerden gelen talepleri değerlendirerek müşteri memnuniyetini amaçlayarak her zaman müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Geçmişten geleceğe zirvedeyiz.
 
Adsiz tasarim 2022 11 07T221334.005

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Adsiz tasarim 2022 11 07T221938.597
MOTO KURYE
İstanbul genelinde hızlı güvenli teslimatlarınız için uzman kadromuz ile kaliteli moto kurye hizmeti sunmaktayız
abali kurye 6
ARABALI KURYE
Moto kuryelerin taşıyamayacağı büyük ve havaleli gönderilerinizin taşınmasında sizlere sunduğumuz hizmetimizdir.
abali kurye 1
TOPLU DAĞITIM
Açılış kutlama veya tanıtımlarınızda göndermek istediğiniz davetiye katalog gibi çok sayılı gönderilerinizi dağıtıyoruz.
abali kurye 3
İLAÇ KURYE
Bir yakınızın acil ilaca mı ihtiyacı var ancak götürülmesi için birisi mi lazım? İşte tam bu noktada size çözüm ortağı oluyoruz. Bize şimdi ulaşın.
abali kurye 4
UÇAK KURYE
Malzeme taşımak için tasarlanmış sabit kanatlı bir uçaktır. Oldukça geniş bir kapasiteye sahiptirler. Bu nedenle istenilen her şey transfer edilebilir.
abali kurye 5
GECE KURYE
Unuttuğunuz ya da gece teslim edilmesi gereken bir evrak ya da eşyanız mı var? Gece kuryelerimiz işinizi hallederken siz de rahatlıkla kendi işlerinize bakabilirsiniz.

Hizmet bölgelerimizden bazıları

Zeytinburnu Hızlı Kurye

Zeytinburnu Hızlı Kurye

Zeytinburnu Hızlı Kurye Zeytinburnu Hızlı Kurye hizmetimiz ile dilediğiniz zaman tüm gönderileriniz için çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bizler alanında uzman olarak Kurye hizmeti sunan köklü ve kalitesini kanıtlamış bir Moto Kurye firmasıyız. Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Hızla büyüyen ve gelişen teknolojinin tüm getirilerini hizmetimize uyarlayarak beğeninize sunmaktayız. Önceliğimiz siz, …

Zeytinburnu Hızlı Kurye Devamı »

Acarkent Moto Kurye

Acarkent Moto Kurye

Acarkent Moto Kurye Acarkent Moto Kurye İstanbul gibi büyük bir kentte bazı şeyleri kolaylaştırmak gerektiğinden yola çıkarak İstanbul Kurye firmamızı kurduk. Postaya vererek günlerce beklemek zorunda kalmamanız için başladığımız Motorlu Kurye hizmetlerimizle giderek büyüyen bir müşteri potansiyeline sahibiz. Şehrin hemen her bölgesindeki ekiplerimiz acil olarak gönderilmesi gereken Acil Kurye gönderilerinizi büyük bir hızla adreslere teslim etmek için hazır beklemektedirler. …

Acarkent Moto Kurye Devamı »

Akmerkez Moto Kurye

Akmerkez Moto Kurye

Akmerkez Moto Kurye Akmerkez Moto Kurye her geçen gün kendini yenileyen, eğitimlerle elemanlarının gelişmesine neden olan ve kullanılan motor ve diğer araçların son model olmasına özen gösteren Akmerkez Moto Kurye başarılı olmak için bütün enerjisini bu işle vermiştir. Seri bir şekilde Kurye hizmeti vermek için her türlü donanıma sahibiz. Gündüz ayrı gece ayrı ekiplerimiz iş …

Akmerkez Moto Kurye Devamı »

Hizmet Talep Formu


    Scroll to Top