Arabalı Kurye

Anadolu ve Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

ARABALI KURYE

Arabalı Kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz olarak alanında uzman ve işinde profesyonel kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 • Arabalı kurye çalışma sistemimiz oldukça stabil bir şekilde işlemekte ve herhangi bir soruna neden olmadan süreçleri devam ettirmektedir. kurye çalışma sistemimizde öncelikli olarak sizlerden siparişler alınmaktadır.
 • Siparişler alındıktan sonra, kullanmakta olduğumuz otomasyon programımıza gerekli bilgiler girilmekte ve siparişler aktif olan ve size en yakın olan kuryemizin ekranına düşmektedir.
 • Sizlere en yakın olan kuryemiz sizlere ulaştıktan sonra, vermek istediğiniz gönderi ya da gönderiler sizlerden alınmaktadır.
 • Arabalı kurye ile mevcut gönderileriniz gün içerisinde belirtilen adrese teslim edilmektedir.
 • Mevcut sipariş tesim edildikten sonra talep ettiğiniz iletişim bilgilerinize gereken bilgiler detaylı olarak aktarılmış olacaktır. İşlem sonrasında sizlere yapılacak olan bildirimler e-posta üzerinden ya da mevcut telefon numaralarınız üzerinden yapılabilmektedir.

Arabalı Kurye Hizmetlerimiz

Operasyonlarımızda alanında uzman, sektöre ilgisi olan ve ürünlerinize ya da evraklarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek olan kaliteli ve tecrübeli personeller görev almaktadır. Bu nedenle tarafımıza güvenebilir ve dilediğiniz ürünü teslim edebilirsiniz. Tarafımıza teslim edilecek olan ürünlerin tümü herhangi bir zarar görmeden, garantili bir şekilde belirtmiş olduğunuz adrese başarılı bir şekilde iletilmiş olacaktır.

Evet, firmamız gerek gündüz gerek gece günün her saati ve haftanın her günü siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir. Bu konuda firmamız ile görüşerek, gece fiyatlarını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Hem motosikletli ekiplerimiz hem de arabalı ekiplerimiz hem gündüz hem de gece saatlerinde başarılı bir şekilde hizmet vermekte eve siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektedir.

Arabalı Kurye Hizmetleri Saat Kaça Kadar Devam Ediyor?

Firmamız İstanbul genelinde hem gündüz saatlerinde hem de gece saatlerinde, haftanın her günü başarılı bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Ancak hafta içi 18:00’dan sonra ücretlendirme gece tarifesine göre yapılmaktadır. Firmamız hem moto kurye hizmetlerinde hem de arabalı kurye hizmetlerinde Haftaiçi 08:30 ile 18:00 aralarında hizmet sağlamaktadır.

Kurye Hizmetinde Kullanılan Araçlarımız Nasıl?

Hizmetlerimiz sırasında kullanmakta olduğumuz araçların hepsi son sistem teknolojiye sahip, uzun yolda hiçbir şekilde arıza çıkarmayacak ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşıyabilecek kalitede özelliklere sahiptir. Ayrıca araçları sürmekte olan sürücülerimiz, yıllardır sektörde deneyimli kimselerden oluşmaktadır. Böylece seyir halinde oluşması muhtemel olan çoğu kazanın önüne geçilmekte ve ürünlerinizin başarılı bir şekilde transferi mümkün olabilmektedir.

Arabalı Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Kurye ve kargo hizmetleri günümüzde fazlaca tercih edilen taşımacılık ürünleri ve taşımacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Birçok farklı ürün, evrak, dosya ya da eşyanın güvenli bir şekilde taşınması adına bu tür hizmetlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Arabalı kurye hizmetinin de kendisine göre birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları anlatmak gerekirse;

 • Diğer kurye yöntemlerine göre arabalı hizmetlerinde, tüm hava koşullarına uygun olacak şekilde işlemler sağlanabilmektedir.
 • Alınmakta olan evrak ya da diğer eşyaların tam zamanında ulaşması mümkün olmaktadır. Bu avantaj MBM Avrupa Kurye isimli firmamız tarafından verilen tüm hizmetler için geçerli olmaktadır.
 • Motorlu kuryeler tarafından taşınamayan birçok eşya arabalı kuryeler tarafından taşınabilmektedir. Böylece hızlı bir şekilde gönderilmesini istediğiniz ancak motosikletlere uygun olacağını düşünmediğiniz tüm gönderiler için arabalı kurye hizmetimizi kullanabilir ve tercih edebilirsiniz.
 • Değeri yüksek olan, kıymetli ya da taşıma sırasında risk oluşturabilecek tüm ürünler arabalı kuryeler ile güven içerisinde transfer edilebilmektedir. Bu avantaj, moto kurye yerine arabalı kurye tercih edilmesini fazlaca mümkün kılmaktadır.
 • Yapılacak olan tüm taşıma ve transfer işlemleri kişiye özel olarak sağlanmakta ve mümkün kılınmaktadır.

Arabalı Kurye Ücretleri Nelerdir?

Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerde olduğu gibi arabalı kurye hizmetlerinde de ücretler, müşteri hizmetlerimiz tarafından sizlere aktarılmakta ve sunulmaktadır. Kurye hizmetlerimizde gönderinizin büyüklüğü, adeti ve türü oldukça büyük önem arz etmektedir. Ayrıca araba ile gidilecek mesafe de oldukça önemli olduğu için tüm detayların müşteri hizmetlerimize aktarılması sonrasında gerekli ücretlendirme yapılacak ve sizlere aktarılmış olacaktır.

Arabalı Kurye’nin Ücreti Belirlenirken Nelere Dikkat Edilmektedir?

 • Gönderinin türü,
 • Gönderi sayısı,
 • Gönderinin boyutu,
 • Gönderinin ağırlığı,
 • Gönderinin alınacak adresi,
 • Gönderinin teslim edilecek adresi ,
 • Gönderiyi güvenli bir şekilde taşıyacak olan personel sayısı,

Kurye hizmetlerinde talep edilen ücretleri belirlemek için dikkat edilen değerler arasında yer almaktadır.

arabalı kurye iletişim

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
MBM KURYE
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim