Ayazağa Moto Kurye

Ayazağa Moto Kurye

Ayazağa Moto Kurye gönderilecek olan her şeyi verilen adreslere 7/24 ulaştırmak bizim işimiz. Sorunsuz engelsiz bir biçimde söz verdiğimiz gibi firmamızın garantisi içinde emanetlerinizi yerlerine ulaştırıyoruz.

Ayazağa Moto Kurye olarak motorlu ekiplerimiz ve özel araçlarımızla değerleri ne olursa olsun her türlü eşya, evrak, paket, ilaç v.b. gibi şeyleri taşımak ve ulaştırmakla görevliyiz. Çok çeşitli sınıflara ayrılmış olan Kurye ekiplerimiz vardır.

Gece gündüz demeden en verimli şekilde sizlere hizmet etmeye odaklandık.İstanbul’un hemen her yerine uzak yakın demeden gönderilerinizi taşımak için varız. Postaya vererek birkaç günde ancak gideceği yere ulaşabilecek olan emanetlerinizi aynı gün içinde biz ulaştırmaya talibiz.

MBMAVRUPAKURYE ile çalıştığınız zaman ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Hiç bir şekilde sorun yaşatmadan kargolarınızı veya paketlerinizi taşımaya odaklı bir firmayız. Bankalar, şirketler ve kurumsal firmaların bizimle çalışıyor olması da zaten kalitemizin göstergesidir.

Kuryecilikte önemli olan verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesidir, biz hangi saatte isterseniz vereceğiniz adreste olmaya programlandık.

Ayazağa Moto Kurye

Ayazağa Moto Kurye firmalarını seçerken kriterlerin önemli olduğunu unutmamalısınız. Her firma aynı özeni ve titizliği göstermez, adres bulamamaktan yakınan pek çok şirketin olduğunu biliyoruz. Ayazağa Kurye sizin için kuruldu, bundan sonra da 7/24 sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Uzaklık asla gözümüzü korkutmaz ve mutlaka zamanında orada oluruz, deneyin ve görün… Ayazağa yeni gelişen bir yerleşke olsa da içerisinde barındırdığı üniversite ve yeni yeni kurulan büyük firmalar sayesinde adından sıkça bahsettirmeye başlamıştır.

Geçtiğimiz yıllar şişli belediyesine bağlı iken şu an sarıyer belediyesine bağlıdır. Yüksele gökdelenler plazalar ile görsel olarak ta modernleşen semtimiz ulaşım olarak sıkıntılı gibi görünse de açılan yeni yollarla kolayca ulaşılır olmuştur.

Bizim işimiz gereğince şu anda bir Beşiktaş Kurye veya Altunizade Kurye kadar yoğun olmasa da kısa zamanda umulur ki yoğun bir iş hacmine sahip olacaktır. Hemen girişinde oyak sitesi çıkışında kemerburgaz içerisinde show tv, tv8 gibi yayın kuruluşları ile namına nam katmaktadır.

Her ne kadar kurulum aşamasında olsa da günümüz yatırımcıları buranın farkında olup şimdiden değerlendirmelere başlamışlardır. Şu anda fabrika alanı gibi gözükse de gelecekte gözde yerleşim mahallerinden olacağı da kaçınılmaz gerçektir.

  ayazağa moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top