Ayazağa Moto Kurye

Ayazağa Moto Kurye gönderilecek olan her şeyi verilen adreslere 7/24 ulaştırmak bizim işimiz. Sorunsuz engelsiz bir biçimde söz verdiğimiz gibi firmamızın garantisi içinde emanetlerinizi yerlerine ulaştırıyoruz. Biz Ayazağa Motorlu Kurye olarak motorlu ekiplerimiz ve özel araçlarımızla değerleri ne olursa olsun her türlü eşya, evrak, paket, ilaç v.b. gibi şeyleri taşımak ve ulaştırmakla görevliyiz. Çok çeşitli sınıflara ayrılmış olan Kurye ekiplerimiz vardır. Gece gündüz demeden en verimli şekilde sizlere hizmet etmeye odaklandık.

İstanbul’un hemen her yerine uzak yakın demeden gönderilerinizi taşımak için varız. Postaya vererek birkaç günde ancak gideceği yere ulaşabilecek olan emanetlerinizi aynı gün içinde biz ulaştırmaya talibiz. MBMAVRUPAKURYE ile çalıştığınız zaman ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Hiç bir şekilde sorun yaşatmadan kargolarınızı veya paketlerinizi taşımaya odaklı bir firmayız. Bankalar, şirketler ve kurumsal firmaların bizimle çalışıyor olması da zaten kalitemizin göstergesidir. Kuryecilikte önemli olan verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesidir, biz hangi saatte isterseniz vereceğiniz adreste olmaya programlandık.

Motorlu Kurye firmalarını seçerken kriterlerin önemli olduğunu unutmamalısınız. Her firma aynı özeni ve titizliği göstermez, adres bulamamaktan yakınan pek çok şirketin olduğunu biliyoruz. Ayazağa Moto Kurye sizin için kuruldu, bundan sonra da 7/24 sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Uzaklık asla gözümüzü korkutmaz ve mutlaka zamanında orada oluruz, deneyin ve görün…

Ayazağa yeni gelişen bir yerleşke olsa da içerisinde barındırdığı üniversite ve yeni yeni kurulan büyük firmalar sayesinde adından sıkça bahsettirmeye başlamıştır. Geçtiğimiz yıllar şişli belediyesine bağlı iken şu an sarıyer belediyesine bağlıdır. Yüksele gökdelenler plazalar ile görsel olarak ta modernleşen semtimiz ulaşım olarak sıkıntılı gibi görünse de açılan yeni yollarla kolayca ulaşılır olmuştur.

Bizim işimiz gereğince şu anda bir Beşiktaş Kurye veya Altunizade Kurye kadar yoğun olmasa da kısa zamanda umulur ki yoğun bir iş hacmine sahip olacaktır. Hemen girişinde oyak sitesi çıkışında kemerburgaz içerisinde show tv, tv8 gibi yayın kuruluşları ile namına nam katmaktadır. Her ne kadar kurulum aşamasında olsa da günümüz yatırımcıları buranın farkında olup şimdiden değerlendirmelere başlamışlardır. Şu anda fabrika alanı gibi gözükse de gelecekte gözde yerleşim mahallerinden olacağı da kaçınılmaz gerçektir.

semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

kurye-iletisim

Bu bölgelerde olmakla beraber İstanbul genelinde Kurye adı ile anılan tüm hizmetleri firmamız sizlere güvenli olarak sunmaktadır.

Ulaşım telefon numaralarımızı kaydetmenizi ısrarla belirtiyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

 

Ayazağa Acil Kurye
Ayazağa Akşam Kurye
Ayazağa Arabalı Kurye
Ayazağa Ekonomik Kurye
Ayazağa Expres Kurye
Ayazağa Gece Kurye
Ayazağa Hızlı Kurye
Ayazağa İlaç Kurye
Ayazağa Motor Kurye
Ayazağa Motorlu Kurye
Ayazağa Nöbetçi Kurye
Ayazağa Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]