Aynalıkavak Moto Kurye

Aynalıkavak Moto Kurye, köklü ve saygın olan MBMAVRUPAKURYE firmamızın alt kuruluşudur. İstanbul genelinde Kurye hizmeti sunan firmamız bölgenizdeki açığı gözlemlemiş ve Aynalıkavak Kurye birimimizi faaliyete geçirmiştir.

Sizler için çeşitli şekilleri ile Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Aynalıkavak Moto Kurye tüm çalışanları ile sizlere zaman kazandırmak ve işlerinizi kolaylaştırmak adına hizmet etmektedir. Tamamı uzman olan 32 adet Motorlu Kurye Arabalı Kurye ve 16 Yaya Kurye çalışanımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Gece Kurye birimimiz mevcut olduğundan bizi günün her saatinde arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Aynalıkavak Moto Kurye müşteri odaklı çalışan bir kuruluş olduğundan tüm görüş ve önerilerinize açıktır.

Sizlerin sunduğu önerileri uzman ekibimiz inceler ve değerlendirmeye alırlar. Yapılan analizler sonrasında sunduğumuz hizmete uygun bir metot ile sizlere hizmet olarak sunarlar. Yapılan tüm çalışmalarımız sizlere daha iyi hizmet sunmak için geliştirilmektedir.

Firmamız sizlere sadece bölgenizde değil İstanbul Kurye olarak İstanbul genelinde hizmet sunar. Aynalıkavak Motorlu Kurye hizmetlerinin sunumu her ne kadar taşımacılık olsa da sizler için en yakın çözüm ortağıdır. Sunmuş olduğumuz hizmette karşımıza çıkan sorunları kadrolu elemanız edasıyla özverili mesai harcayarak çözümleriz.

Karşımıza çıkan sorun çözümsüz ise sizlere bilgi veririz ve nasıl bir yol izlememizin kritiğini sizlerle belirleriz.

Aynalıkavak Kurye

Tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak adresine ulaştırırız. Her zaman sizler için en mükemmel hizmeti sunmak adına çaba gösteririz. Abonelerimizin tüm gönderileri özel olarak arşivlenir. Gönderi yaptıkları adresler kaydedilir.

Tüm bilgileri bizim tarafımızdan kayıtlı olarak muhafaza edilir ve her seferinde adres bilgisi istenmez. Gönderilecek müşteriyi beyan etmesi yeterli olur. Bölgeye ve hizmete en uygun personelimiz göreve atanır ve yönlendirilir.

Normal gönderileriniz mesafe ve hava şartlarına göre dört-beş saat içinde alınır ve teslim edilir. Acil Kurye talep ederseniz süre yarıya düşer. Sizlere verilen süreler olağan dışı durumlar göz önünde bulundurularak verilen en son zamanlardır.

Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir.

MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.
istanbul-aynalikavak-acil-moto-kurye-iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]