Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

ayvansaray kurye

Ayvansaray Kurye

Ayvansaray Kurye uzun yıllardır İstanbul genelinde hizmet sunan bir firma olarak, hizmet kalitemizi kanıtlamış bu anlamda piyasada kabul görmüş olmanın gururunu yaşıyoruz. Kurye hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimiz, gönderilerinizi hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde, dilediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz.

İstanbul’un her noktasında hizmet verme kararlılığında olduğumuz için Ayvansaray’da sizlere kurye hizmeti vermek adına özel çalışmalar yaparak, hizmetimizi buralara taşımış bulunmaktayız. Bizler taşımacılık alanında aklınıza gelebilecek tüm sorunları ortadan kaldıran ve bunun mutluluğunu yaşayan bir firmayız.

Ayvansaray Kurye birimimiz, ana kurumsal firmamız MBMAVRUPAKURYE prensiplerini benimseyerek, müşteri memnuniyetini birinci planda tutmaktadır. Alanında uzman, deneyimli kadromuz ile sizlere sunduğumuz sınırsız hizmet ile pratik çözümler sunmaktayız.

Zamanınızı kazanca çevirmek için sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Yerinizden kalkmadan, değerli zamanınızı harcamadan, tüm gönderilerinizi yerine kolayca ulaştırabilir ve alımlarınızı bizim aracılığımız ile gerçekleştirebilirsiniz. Her gün belirli saatler aralığında hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilerinizi teslim alıp adreslerine ulaştırmaktayız.

Ayvansaray Moto Kurye

Ayvansaray Moto Kurye sayesinde tüm gönderilerinizi arzu edilen zamanında, emniyetli he süratli bir şekilde adresine ulaştırmanız çok kolaydır. Bunun için yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmektir. Normal kurye seçeneğini tercih etmeniz durumunda siz aradıktan sonra, hızlı bir şekilde gönderiniz teslim alınarak, 4 saat içerisinde istenen adrese ulaştırılır. Eğer hızlı kurye hizmetini tercih ederseniz bu süre 2 saate kadar düşmektedir.

Bizimle çalışırken, bizler için gerekli olan tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak verilmesi, hizmetimizin aksaksız ve hızlı bir şekilde sağlanması açısından hayati öneme sahiptir.  Öte yandan, abonemiz olarak; abonelik ayrıcalıklarından yararlanmak ve gönderilerinizi daha ekonomik koşullarda adreslerine ulaştırmanız mümkündür.

Abone olmanız durumunda birçok ayrıcalık kazanacaksınız. Abonelik için müşterilerimizden herhangi bir aidat veya ücret talep etmemekteyiz. Yetkili birimimiz tarafından, abonelerimizin gönderi durumları sınıflandırılır. Bu sınıflandırmada esas olan unsur, gönderi yoğunluğudur ve ücretlendirmede farklılık bulunmamaktadır.

Bu anlamda soru görüş ve önerileriniz için 0507 318 46 26 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayvansaray Moto Kurye ile tüm gönderileriniz hızlı ve garantili bir şekilde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

istanbul-ayvansaray-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]