Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

bahçeşehir kurye

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye firması olarak İstanbul’un her ilçesine paketlerinizi hızla taşıyoruz. Günün her saatinde teslimat yapan firmamızda Gece Kurye hizmeti de mevcuttur. Gece Kurye hizmeti ile gönderilerinizi mesai saatleri dışında da taşıyoruz.

Motorlu Kurye hizmetimiz ile küçük ebattaki gönderilerinizi bir kaç saat içinde belirttiğiniz adrese teslim etmekteyiz. İstanbul içinde bir adrese gönderim yapacaksanız ve gidecek olan paketin acelesi varsa Acil Kurye hizmetimizi seçmenizi tavsiye ederiz.

Firmamız Kurye gönderilerinizi güven içinde adresine taşıyoruz. Hızlı Kurye hizmetimiz ile en kısa sürede kargolarınızı adrese teslim etmiş oluyoruz. Moto Kurye hizmetimiz ile yakın adrese 1-2 saat, uzak adreslere 3-4  içinde teslimat yapmaktadır. Küçük boyutlu kargolarınızı Motorlu Kurye hizmetlerimizi sunuyoruz. Büyük boyutlu ve kalabalık gönderilerinizi Arabalı Kurye hizmetlerimiz ile yerine getirmekteyiz.

Bahçeşehir Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye firması olarak kaliteye çok önem vermekteyiz. Bizler kalite standartları gereği göndereceğiniz evrakın özelliğine göre zarar görmesine karşın gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Örneğin; pasaport, ehliyet, kimlik kartı ve kredi kartı gibi küçük ebatlı paketlerinizi üzerimizde muhafaza ederiz.

Her türlü ürünü firmamızdan gönderebileceğiniz gibi ilaç gönderimi de yapabilirsiniz. Hap, şurup, damla, iğne, krem, fitil gibi ilaçları ister bir kaç adet ister toplu şekilde göndermek için firmamızı arayarak ilaç Kurye talep edebilirsiniz.

Talebiniz karşılığında firmamız bulunduğunuz yere İlaç Kurye göndererek ilaçlarınızı hızlı bir şekilde belirtmiş olduğunuz adrese zamanında teslim eder. Her türlü ihtiyacınız için bizi arayınız. Kurye hizmetleriniz için Bahçeşehir Moto Kurye size yeterlidir.
istanbul bahcesehir acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]