Balat Moto Kurye

Balat Moto Kurye

En küçük bir evrakı postaya verip de aynı şehir içinde en kısa 3 günde yerine ulaşacağını biliyor musunuz? Bu muazzam zaman kaybının önüne geçmek istiyorsanız firmamız Balat Moto Kurye ile çalışmanızı öneririz. Gönderi seçeğenize göre gün içerisinde veya saatler içerisinde teslim alınır ve adresine ulaştırılarak teslimat işlemi yapılır.

Balat kurye firması olarak bu güne kadar her türlü Motorlu Kurye hizmeti vermek için kendimizi hep motive ettik ve bunu başardık. Siparişlerinizi aynı gün içinde istediğiniz her yere göndermek bizim için en büyük başarı ölçüsüdür

En son modellere ait olan motorlarımız ve araçlarımızla büyük küçük demeden tüm Kurye gönderilerinizi ve paketlerinizi adresten alıp adrese teslim ediyoruz. Sektörün önde gelen isimleri arasındaki yerimizi kısa sürede pekiştirdik. Söz sahibi İstanbul Kurye firmalarından biri olmayı başardık.

MBM Avrupa kurye demek, kalite demek, emek demek, öz verili çalışma demektir. Gece Kurye hizmetimiz ile 7/24 her saat bize ulaşabileceksiniz. Çağrı merkezlerimizle yine gece gündüz hizmet alabileceksiniz.

Akşam iş çıkışından ertesi günü iş başlangıç saatine kadar unuttuğunuz veya acil gönderilmesi gereken evrak veya paketlerinizin ulaşım görevini de biz üstleniyoruz. Zaman demek nakit demektir ve bir dakikasının bile boşa harcanmaması gerekir.

Balat Moto Kurye

İstanbul’un trafik sorunu bize vız geliyor. Motorlu ekip arkadaşlarımız en yoğun trafikte bile kendilerine yol bularak gönderilerinizi ulaştırmayı başarıyorlar. Balat Kurye kalite ve güvenlikle özdeşleşmiştir. Evraklarınızın veya her türlü emanetinizin maddi değeri önemli değildir.

Önemli olan firma garantisi ile bizim tarafımızdan taşınıyor olmasıdır. Balat Moto Kurye birimimiz sizlere ihtiyacınız olan her hizmeti sunmaktan mutludur. Sizlere ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda Hızlı Kurye, Acil Kurye, İlaç Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye gibi hizmetleri sunmaktayız.

Hizmetlerimizi sınıflandırma sebebimiz işleyiş farkındandır. Gerek teslimat süresi gerek ücreti farklılık göstermektedir. Bu konu hakkında bilgi almak için 05073184626 nolu telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz. Gönderilerinizi sıklıkla gerçekleştiriyorsanız abonemiz olabilirsiniz.

Abonemiz olursanız %30-40 gibi bir indirimden faydalanırsınız. Abonelik şeklimiz hakkında bilgi almak ve abonemiz olmak için Balat Moto Kurye iletişime geçiniz.

Balat Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top