Balat Moto Kurye

balat kurye

Balat Moto Kurye

  Balat Moto Kurye En küçük bir evrakı postaya verip de aynı şehir içinde en kısa 3 günde yerine ulaşacağını biliyor musunuz? Bu muazzam zaman kaybının önüne geçmek istiyorsanız kaliteli bir Moto Kurye firması ile çalışmanızı öneririz. Balat kurye firması olarak bu güne kadar her türlü Motorlu Kurye hizmeti vermek için kendimizi hep motive ettik ve bunu başardık. Siparişlerinizi aynı gün içinde istediğiniz her yere göndermek bizim için en büyük başarı ölçüsüdür. En son modellere ait olan motorlarımız ve araçlarımızla büyük küçük demeden tüm Kurye gönderilerinizi ve paketlerinizi adresten alıp adrese teslim ediyoruz.

 Balat Kurye

   Sektörün önde gelen isimleri arasındaki yerimizi kısa sürede pekiştirdik. Söz sahibi İstanbul Kurye firmalarından biri olmayı başardık. MBM Avrupa kuryedemek, kalite demek, emek demek, öz verili çalışma demektir. Gece Kurye hizmetimiz ile 7/24 her saat bize ulaşabileceksiniz. Çağrı merkezlerimizle yine gece gündüz hizmet alabileceksiniz. Akşam iş çıkışından ertesi günü iş başlangıç saatine kadar unuttuğunuz veya acil gönderilmesi gereken evrak veya paketlerinizin ulaşım görevini de biz üstleniyoruz. Zaman demek nakit demektir ve bir dakikasının bile boşa harcanmaması gerekir.

Balat Motorlu Kurye

   İstanbul’un trafik sorunu bize vız geliyor. Motorlu ekip arkadaşlarımız en yoğun trafikte bile kendilerine yol bularak gönderilerinizi ulaştırmayı başarıyorlar. Balat Moto Kurye kalite ve güvenlikle özdeşleşmiştir. Evraklarınızın veya her türlü emanetinizin maddi değeri önemli değildir. Önemli olan firma garantisi ile bizim tarafımızdan taşınıyor olmasıdır.

  Balat Motorlu Kurye birimimiz sizlere ihtiyacınız olan her hizmeti sunmaktan mutludur. Sizlere ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda Hızlı Kurye, Acil Kurye, İlaç Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye gibi hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizi sınıflandırma sebebimiz işleyiş farkındandır. Gerek teslimat süresi gerek ücreti farklılık göstermektedir. Bu konu hakkında bilgi almak için 05073184626 nolu telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz. Gönderilerinizi sıklıkla gerçekleştiriyorsanız abonemiz olabilirsiniz. Abonemiz olursanız %30-40 gibi bir indirimden faydalanırsınız. Abonelik şeklimiz hakkında bilgi almak ve abonemiz olmak için bizimle iletişime geçiniz.

semtler
                              SEMTLER
   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Balat Acil Kurye
Balat Akşam Kurye
Balat Arabalı Kurye
Balat Ekonomik Kurye
Balat Expres Kurye
Balat Gece Kurye
Balat Hızlı Kurye
Balat İlaç Kurye
Balat Motor Kurye
Balat Motorlu Kurye
Balat Nöbetçi Kurye
Balat Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]