Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

balmumcu kurye

Balmumcu Kurye

Tüm çalışanlarımız gibi Balmumcu Kurye kadrosunda görev alan personelimiz de yeterli düzeyde mesleki tecrübe, disiplin ve iş ahlakına sahip insanlardır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek ve tam anlamıyla müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gece gündüz, büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

İstanbul gün geçtikçe daha da gelişen ve genişleyen bir yapıya sahip olmasından dolayı gerek trafik yoğunluğu gerekse iş yerlerinin fazlalığı söz konusudur. Bu durum bir yerden bir yere gitmeyi kısa zamanda mümkün kılmadığından, özellikle ticari faaliyetlerin hızlı bir şekilde devam edebilmesi açısından yoğun bir kurye ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Dolayısıyla bir yerden bir yere giderek ciddi anlamda zaman kaybetmektense, bir gönderinin pratik bir biçimde, zamanımızı almadan istediğimiz bir yere ulaştırılması bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu durumun bilincinde olan firmamız MBMAVRUPAKURYE tüm İstanbul için özel bir çalışma başlatmış ve İstanbul’un birçok noktasında olduğu gibi Balmumcu Kurye olarak Balmumcu ’da da hizmet vermeye başlamıştır.

Balmumcu Moto Kurye

Balmumcu Moto Kurye olarak sizlere sunduğumuz hizmeti bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde genişleterek çok çeşitli bir hale getirmiş durumdayız. Bunlardan bazıları İlaç kurye ve gece kuryedir. Herhangi bir hizmet ihtiyacınızın karşılanması için çeşitli iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Kurye hizmetimizde bizim için önemli olan temel husus, müşteri memnuniyetidir. Her alanda size en yakın ve pratik çözümler sunmak ve gönderilerinizi güvenli bir biçimde dilediğiniz yere ulaştırmak adına gece gündüz çalışmaktayız. Kurye denilince akla gelen her konuda hizmet veren firmamızdan sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Birçok farklı gönderim seçeneğimizin olduğunu hatırlatmak gerekirse; hızlı gönderimler için Hızlı Kurye veya Acil Kurye, büyük boyutlu veya motorla taşımanın imkansız olduğu gönderiler için Arabalı Kurye, mesai saatleri dışında dilediğiniz her saat için, Akşam Kurye veya Gece Kurye hizmetlerimiz sayesinde gönderilerinizin her durum ve şartta dilediğiniz adrese emniyetli ve süratli bir şekilde ulaştırıyoruz. Bunun haricinde, reçeteli veya reçetesiz ilaç ihtiyacınız olduğunda, İlaç Kurye ile özel bir hizmet de veriyoruz.

Size özel fırsatlarımızdan yararlanmak ve daha ekonomik gönderiler yapabilmek adına, abone olmanızı şiddetle önermekteyiz. Abonelik için herhangi bir aidat veya ek ödeme yapmak zorunda olmadığınızı bildirmek isteriz. 

Farklı tercihlere göre birden fazla abonelik seçeneğimiz olmakla beraber, farklı iletişim kanallarından bizlere ulaşarak firma yetkililerinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Balmumcu Moto Kurye hizmetimizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

istanbul-balmumcu-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]