Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

bayrampaşa kurye

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye sizlere hızlı ve güvenli hizmet sunmayı hedeflemiş bir Moto Kurye firmasıdır. Her zaman memnuniyetinizi kazanmayı ön plana çıkarmayı hizmet etmeyi tercih ediyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmetin buluştuğu noktanın adı olan Bayrampaşa Kurye alanında uzmandır ve öncülük yapan bir firmadır.

Motorlu Kurye firmamızdan talep edeceğiniz hizmet üst düzey hızlı ve güvenli şekilde yerine getirilir. Çalışanlarımız uzun yıllardır sektörde hizmette bulunmuş alanında profesyonel kişilerdir. Çağrı merkezimize ulaşarak Müşteri temsilcilerimize verdiğiniz kayıt hizmet eden Kurye tarafından özenle taşınarak adresine teslim edilmektedir.

Gönderiniz istediğinize göre ayarladığınız saatlerde adresinizden alınır ve dilenen adrese ulaştırılır. Gönderilerinizin teslim edilmesini istediğiniz zaman dilimine uygun servis seçmeniz gerekir. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizden yardım alarak en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

Bayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa Moto Kurye şehir içi taşımacılığında en çok tercih edilen Motorlu Kurye olarak hizmet sunan birimdir. Tercih edilmesindeki en büyük etken mega kentimizde herkesin önündeki engel olan trafik sıkıntısıdır. Bizler sunduğumuz Moto Kurye hizmeti ile bu trafik engeline takılmadan geçerek istediğiniz adrese zamanında ulaştırıyoruz.

Şirketimiz sadece Bayrampaşa’da hizmet vermekle kalmıyor. İstanbul Kurye olarak İstanbul’da hizmet sunmaktayız. Bizden günün dilediğiniz saatinde Moto Kurye, Arabalı Kurye, Hızlı Kurye, İlaç Kurye, Gece Kurye gibi hizmetler talep edebilirsiniz.

Her hangi bir firma, şirket veya sık gönderi yapan şahıs iseniz abonemiz olarak daha uygun ücretle gönderi yapabilirsiniz. Abonemiz olmak için veya abonelik hakkında bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Abonelik şekliniz gönderi durumunuza göre firmamız tarafından belirlenir. Şayet her hangi bir şirket ve kuruluş iseniz ve gönderi adetiniz az ve belirsiz süre aralıklarında ise sizler nakit abonemiz veya pullu abonemiz olabilirsiniz.

Bu iki aboneliğimiz pek farklı sayılmasa bile aralarında ücretlendirmede %10 veya %15  gibi bir farklılık vardır. Nakit abonelikte her gönderide nakit olarak peşinen ödeme yapılır. Pullu abonede firmamızın sağlamış olduğu pullarla ödeme yapılır.

Pullar firmamız tarafından temin edilir. Pulların ödemesi peşin yapılır. Yani aslında ön ödemeli bir abonelik olup ayrıca iskonto uygulanır. Bayrampaşa Moto Kurye imkanlarından faydalanmak bir ayrıcalıktır.
istanbul bayrampasa acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]