Bereç Kurye

bereç kurye

berec kurye

Bereç Kurye firmamız profesyonel hizmet sunma anlayışı ile İstanbul geneline Kurye hizmet sunmaktadır. Alanında deneyimli işinde uzman olan kadromuz ile sizlere sınırsız ve kesintisiz olarak kurye adına tüm hizmetleri sunmaktayız. Firmamıza ulaşarak ihtiyacınız olan hizmetini bildirmeniz ile başlayan sürecimiz kısa zaman içerisinde tamamlanır. İstanbul içerisinde mobil görev yapan kuryelerimiz hızla adresinize ulaşır. Gönderinizi teslim alarak hizmet seçeneğinize göre belirlenen sürede adresine ulaştırılır.

Bereç Kurye sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetin en mükemmelini sunmak adına hizmetlerini sınıflandırmıştır. Normal Kurye, Acil Kurye ve Vip Kurye gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlar teslimat sürelerine göre zaman ve ücretlendirme olarak değişkenlik göstermektedir. Gönderilerinizin adresine ulaştırılmasını istediğiniz süreye göre birisini tercih edebilrsiniz. Hizmet güvenliğinde ve kalitesinde değişme olmaz, sadece teslim zamanı ve ücreti değişir.

Bereç Kurye Teslimat Nasıl Belirler ?

Bereç Kurye firmamızı aradığınızda sizleri karşılayan müşteri temsilcimiz gönderileriniz için en uygun hizmeti seçmenize yardımcı olur. Gönderilerinizin adresine gün içinde 4 saat içerisinde ulaşması için normal kurye talep edebilirsiniz. Bizi aramanız ile başlayan sürecimiz teslim alınıp adresine ulaştırılması maxsimum 4 saat içerinde gerçekleşir. En ekonomik gönderi seçeneğidir. Hacim ve ağırlık için ayrıca ücret yansıtılır. Verilen süreler uç noktadır, genelinde daha erken teslim olur.

Bereç Kurye sizlere acil gönderileriniz için acil kurye hizmeti sunmaktadır. Teslimatı daha hızlı olması geeken gönderileriniz için tercih edebileceğiniz hizmetimizdir. Alım ve teslimat süresi 2 saate kadar inebilen hizmet şeklimiz olan acil kurye seçeneğimizde ücretlendirme katlanmakta olup teslimat süresi yarıya düşmektedir. Hızlı olarak adresine ulaşmasını istediğiniz gönderileriniz için tercih edebilirsiniz.

Bereç Kurye olarak sunduğumuz en hızlı hizmetimiz Vip Kurye hizmetidir. Hızlıca teslim alınan gönderilerinizde bekleme yapılmadan direk olarak teslimat için harekete geçilir. En kısa zamanda adresine ulaştırılır ve teslim edilir. Ücretlendirme normalinin 4 katı olarak belirlenir. Ağırlık ve hacim ücreti alınmaz. Sizden başkasının hizmeti araya girmez ve sadece sizin gönderiniz için hizmet verilir.

Gece Kurye Hizmeti Varmıdır ?

Bereç Kurye sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Gece olan gönderileriniz için özel olarak gece kurye hizmeti sunmaktayız. Gece ihtiyaç duyduğunuz tüm kurye hizmetleri için hazır bekleyen nöbetçi birimimiz mevcuttur. İsterseniz evrak gönderimi isterseniz ilaç alımı gibi pek çok konu için hizmet sunmaktayız. Gece kurye hizmetimizde maaliyet artacağından bu sizlere yansıtılır, mutlaka fiyat alınız. İlaç ihtiyaçlarınızda adınıza nöbetçi eczaneden temin edilen ilaçınız adresinize teslim edilir. İlaç ücretine kurye ücreti ilave edilerek tahsil edilir.

Bereç Kurye alkol ürünü taşımamaktadır. Yasal  olmayan her hangibir ürün taşınmaz. Yemek, ilaç gibi ürünler adınıza alınabilir ve taşınabilir. Sipariş verdiğiniz ürünün içeriğini müşteri temsilcimize bildirmeniz gerekmektedir.

 

bereç kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Scroll to Top