Bereç Moto Kurye

Bereç Moto Kurye

Bereç Moto Kurye çözüm odaklı çalışmak amacı ile kurduğumuz Mbmavrupakurye olarak bünyemizde teknolojinin tüm hizmetlerini kullanarak siz değerli müşterilerimize Kurye hizmeti veriyoruz.

Bünyemizde topladığımız kendi tarafından eğitim verdiğimiz personelimiz ile sizlerin gönderilerini sizlerin adresinden alıyoruz. Teslim aldığımız gönderinizi yine sizlerin belirttiği adreslere imza karşılığı acil bir şekilde teslim ediyoruz. Değerli vaktinizi sizlere geri veriyoruz.

Bereç Moto Kurye olarak bizim hedefimiz sizlere daha üstün bir şekilde hizmet vermektir. Bu şekilde olduğu için bizlerde Arabalı Kurye, Moto Kurye, Yaya Kurye, Uçak Kurye, Toplu Dağıtım ve Acil Kurye olarak sizlerle hizmet etmenin keyfini yaşıyoruz.

Bizler adrese dayalı çalıştığımız için sizlerin gerekli olduğu zamanlarda adres güncellemenize de sizler adına yardımcı oluyoruz. Şayet bize verdiğiniz kargonun sahibi adreste yok ise sizlerin adına adresi tespit ediyoruz. Tespit sonrasında hemen sizlere bu adresinin doğrusu iletiyoruz.

Bereç Moto Kurye

Dağıtım sektöründe çok önemli olduğuna inandığımız dağıtım takip sistemi ile sizler biz Bereç Kurye ekibine teslim ettiğiniz her türlü gönderinizi rahatlıkla takip etme şansına sahipsiniz. Bizler kargonuzu yerine teslim ettiğimiz zaman sizler için özel hazırladığımız ileti raporlarını sizlere bizzat gelerek ya da e- posta yolu ile sizlere iletmekteyiz.

Bizlerden istediğiniz gece kuryelik hizmetimizi de ise özel bir ücret karşılığı istediğiniz eczaneden aldığımız ilaçlarınızı ya da acil gönderilerinizi sizden imza karşılığı teslim alır ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırma gücüne sahibiz.

Biz İstanbul Kurye hizmetinde adını markalaştırmış bir firmayız. Motorlu Kuryehizmeti sunduğumuz tüm müşterilerimiz kalitemizin bilincindedir. Uzun zaman önce hizmet vermeye başladığımız günden bu yana müşterilerimizin memnuniyetini hedef edindik.

Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin talep ve önerilerini dinleyerek ve geliştirerek ilerledik.Firmamız müşteri memnuniyeti için müşteri odaklı çalışmaktadır. Tüm görüş ve önerilerinize açığız. Firmamız çalışanları Kurye hizmetinde deneyimli bilinçli bireylerdir.

Her personelimiz sektöre yıllarını vermiş uzman arkadaşlardır. Gerek adres bilgileri gerek iş tecrübeleri yüksek olan kadromuz müşterilerimizin saygılı tutumları ile takdirlerini kazanmışlardır. Gönderilerinizi sizden aldıktan sonra harekete geçen Hızlı Kurye birimimiz tam zamanında teslimatını yapar.

Saygılı tavırları ile beğeninizi kazanmasını hizmet kalitesi ve hızı ile perçinleyerek memnuniyetinizi üst seviyelere taşır. Bu hizmet anlayışı ile çalışan firmamız Bereç Moto Kurye her an sizlere çözüm üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Bereç Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top