beşyüzevler kurye

beşyüzevler kurye

Beşyüzevler Kurye uzun yıllardır profesyonel olarak İstanbul gibi mega bir şehirde kurye hizmeti sunan fir firmadır. Firmamız sizlere beşyüzevler ve İstanbul genelinde sınırsız hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz Moto Kurye ile sınırlı kalmayarak arabalı kurye, ilaç kurye ve uçak kurye gibi geniş kapsamlıdır. Tüm gönderileriniz için hizmetimiz mevcut olup hızlı ve güvenli olarak çözümler sunmaktayız. Bize günen her saatinde ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Beşyüzevler Kurye müşteri odaklı çalışmakta ve müşterileri için çözümler üretmektedir. Masadan masaya taşımacılık sektörü olan kurye hizmetinde kendisini sürekli güncelleyen ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır. Çağımızın tüm yeniliklerini yakından takip ederek hizmetimize uyarlamaktayız. Sizlerin gönderilerinizi tercih ettiğiniz hizmet seçeneğine göre en hızlı bir şekilde adresine ulaştırmaktayız. En mükemmel ve kesin sonuçlar almak için hizmetlerimizi sınıflandırdık.

Beşyüzevler Kurye firmamız hizmetlerini sınıflandırırken teslimat süresi ve içeriğinizi ön planda tutarak belirler. Gönderilerinizin aciliyet durumuna göre normal kurye, acil veya vip kurye olarak belirlerken, hacim ve ağırlığına göre arabalı kurye hizmeti sunarak sonuca taşımaktadır. Daha öncesinde kurye hizmeti hakkında yeterli tecrübeniz yoksa müşteri temsilcilerimizden yardım almanızı öneririz. Doğru terciğiniz sizi kesin sonuca ulaştırır.

Beşyüzevler Kurye Firmamızdan Hangi Hizmeti Alabilirsiniz

Beşyüzevler Kurye acil olmayan gönderileriniz için normal kurye hizmeti sunmaktadır. Gün içerisinde belirli saat dilimleri içerisinde teslim alınarak adresine ulaştırılır. Bu süreçimiz normal şartlarda 4 saatle sınırlıdır. Bizleri aramanızla başlayan süremiz teslim edildiği zamana kadar belirlenen maxsimum 4 saattir. Kuryemiz istikametindeki gönderilerin toplama ve dağıtılma hizmetini belirli rutlarla gerçekleştirir, bu yüzden süreç uzar.

Beşyüzevler Kurye sizler için özel hizmet olan acil kurye veya vip kurye hizmetide sunmaktadır. Acil kurye hizmetimizde süreç 2 saate kadar düşürülür. Bu hizmetimizde alım ve teslimatta evrak toplama süreleri daha kısa tutulur. Hizmet süresi kısaltılır. Ücretlendirme katı ile değişir. Vip kurye başlı başına özel bir hizmet olup sadece size özel hizmet sunulur. Gönderiniz için size hizmet sunacak kurye adresinize yönlendirilir. Gönderiniz teslim alınır ve bekleme yapılmadan adresine ulaştırlır. Ücretlendirmesi özel olarak belirlenir.

Beşyüzevler Kurye firmamızın hizmetleri bunlarla kısıtlı kalmaz hacimli ve ağırlıklı gönderilerinizde arabalı kurye tarafınıza yönlendirilir. Ansızın olabilecek ilaç ihtiyaçlarınız için ilaç kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Firmamızı 7/24 tüm gönderi ihtiyaçlarınız için arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Unutmayın firmamız 7/24 telefonunuz kadar yakınınızda olan bir çözüm ortağınızdır.

  beşyüzevler kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Scroll to Top