Biz Kimiz

Biz Kimiz sorusunun cevabı kısa olarak dile getirebileceğimiz bir açıklama olmasa da sizleri belirli konularda aydınlatmak isteriz. Sektörde uzun yıllar Moto Kurye olarak hizmet sunan işinde uzmanlaşmış bir kadroya sahip olan firmamız sizlere hızlı güvenli ve kaliteli hizmet sunmak adına 2008 yılında kurduğumuz firmamız yaptığımız analizler neticesinde gördüğümüz eksiklikleri tamamlayarak sizlere en çözüm ortağınız olmayı hedefledik.

Biz firma çalışları olarak hepimiz işimizi severek yapmaktayız. Bundan dolayı sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi yüksek olup her ne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Öncelikle siz müşterilerimizin bizden beklentilerini tam ve doğru olarak idrak ettiğimizden dolayı hedefimiz bizim için biraz daha yakın oluyor. Bundan sonrası ise bizim mesleki bilgi ve tecrübelerimizi sergileyerek sizlere sunduğumuz hizmet ile sizlere işlerinizde çözümler sunmak ve işlerinizi hızlandırarak kazancınıza kazanç katmaya kalıyor.

Biz Neler Yaparız

Tüm çalışanlarımız olarak Kurye sektöründe çekirdekten yetişmiş olup uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Hizmet sunarken sizler için teknolojinin tüm getirilerini işimize uyarlamakta ve hizmet kalitemizi artırarak sizlere daha yararlı olma yolunda sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Sizlere hizmet sunarken görevlendirilen arkadaşlarımız üçüncü şahıs gibi değil  de adeta sizin kadrolu elemanınız gibi hizmet sunmaktadır. Karşılaşacağımız sorunları öncelikle sizlere yansıtmadan çözümleme çabasını yeterince sarf ederiz, sonuçlandıramaz veya çözümleyemezsek sizlere bildiririz.

Gönderilerinizi her zaman dikkatli ve hızlı olarak adresine ulaştırma mücadelesinde olarak hizmet sunmaktayız. Abonelerimizin tüm gönderileri kayıt altına alınarak arşivlenir. Bizden hizmet talep ederken sizlerden hizmetin hızlı, sağlıklı ve zamanında adresine ulaşması için gerekli bilgileri mutlaka alırız ve hizmet tamamlandığında sizlere neticesini bildiririz.

Hizmet alırken çıkışların sizden çıkış yapması gibi bir zorunluluk yoktur. Başka bir adresten size gelebilir veya farklı adresten farklı adrese teslimatı yapılabilir. Sürekli çalıştığınız müşteri bilgileri de arşivlenerek sizden her sefer bilgi istenmez, bunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler bize vermiş olduğunuz her hizmet kaydını kendi özel işimiz gibi özen ve itina ile gerçekleştiririz. Bundan dolayı bizi aramanız ve kaydınızı bırakmanız yeterli olacaktır, sonrasında size ise neticesini beklemek kalacaktır.

istanbul acil moto kurye