Bostancı Moto Kurye

Bostancı Moto Kurye

Bizler Mbmavrupakurye olarak sizlere daha iyi hizmet etmek adına Bostancı Moto Kurye firmamızı siz değerli müşterilerin hizmetine açmış bulunuyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz Moto Kurye ekip arkadaşlarımız ile sizlerin değerli zamanın sizlere geri iade etmeye önem verdiğiniz gönderilerinizi ise zamanından önce sizlerden imza karşılığı alıyoruz ve sizlerin verdiği adresteki kişilere yine imza karşılığı teslim ediyoruz.

Bizler isterseniz şayet dağıtım takip sistemi ile bizleri 7/24 saat takip edebilirsiniz. Bizler sizlerin kargolarını yerine teslim ettiğimiz zaman sizlere özel olarak hazırladığımız gönderini raporunu eksiksiz bir şekilde doldurarak sizleri iade ediyoruz. Müşteri odaklı çalıştığımız için sizlerin doğrultusunda çalışmayı hedef haline getiriyoruz.

Bostancı Moto Kurye olarak hizmet verdiğimiz Kurye işlerinden bazıları şunlardır. Dosya taşımacığı, davetiye dağıtımı, iş yeri açılış davetiyesi, banka hesap bildirim ve kartları, gazete dağıtımı, dergi dağıtımı, toplu fatura dağıtımları, büyük, küçük gönderiler, sevdiklerinize gidecek olan hediyeler, broşür dağıtımı, özel günler için hazırlanın davetiyelerdir. Şehir dışına göndereceğiniz gönderilerinizi sizlerin adına sizlerden alıyoruz ve adreslerine elden teslim ediyoruz. Değerli zamanınızda sizlere kalmış oluyor.

Bostancı Moto Kurye

Bostancı Kurye ayrıca hava limanında sizler için evraklarınızı takip ediyoruz. Sizlerin başka işler ile meşgul olmanıza izin veriyoruz. Acil Kurye istediğiniz her türlü acil işlerinizi özel bir ücret karşılığı faydalanabilir.

Sizlerin en acil evraklarınızı ya da başka önemli eşyalarınızı sizler için hemen alıp yerine getiriyoruz. Sizlerin değer verdiği her şey bizler için çok önemlidir.

Bostancı civarı ve İstanbul geneli hizmet sunan firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Gece Kurye hizmeti ile mesai bittikten sonrada gönderim yapabilirsiniz. İstanbul Kurye hizmetinde tercih edebileceğiniz sayılı firmalar arasında bulunan firmamız sizlere üst düzey hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Hizmet kalitesi ve memnuniyetiniz için ilk tercihiniz olabilecek düzeyde olan firmamızdan her konuda destek alabilirsiniz. Tüm acil gönderileriniz için Hızlı Kurye servisimizi denemelisiniz.

Hızlı olan servisimizde görev yapan arkadaşımız sizin işiniz için atanır. Sizin gönderiniz teslim edilmeden başka bir iş almaz. Teslim aldığı gönderi için hızlı bir şekilde yola çıkar ve teslimatını en süratli şekilde yapar. Böylece gönderiniz en kısa sürede teslim olmuş olur. Bostancı Moto Kurye size her zaman yeter.

Bostancı Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top