Bostancı Moto Kurye

bostanci kurye

Bostancı Moto Kurye

  Bizler Mbmavrupakurye olarak sizlere daha iyi hizmet etmek adına Bostancı Moto Kurye firmamızı siz değerli müşterilerin hizmetine açmış bulunuyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz Moto Kurye ekip arkadaşlarımız ile sizlerin değerli zamanın sizlere geri iade etmeye önem verdiğiniz gönderilerinizi ise zamanından önce sizlerden imza karşılığı alıyoruz ve sizlerin verdiği adresteki kişilere yine imza karşılığı teslim ediyoruz. Bizler isterseniz şayet dağıtım takip sistemi ile bizleri 7/24 saat takip edebilirsiniz. Bizler sizlerin kargolarını yerine teslim ettiğimiz zaman sizlere özel olarak hazırladığımız gönderini raporunu eksiksiz bir şekilde doldurarak sizleri iade ediyoruz. Müşteri odaklı çalıştığımız için sizlerin doğrultusunda çalışmayı hedef haline getiriyoruz.

  Biz Bostancı Motorlu Kurye olarak hizmet verdiğimiz Kurye işlerinden bazıları şunlardır. Dosya taşımacığı, davetiye dağıtımı, iş yeri açılış davetiyesi, banka hesap bildirim ve kartları, gazete dağıtımı, dergi dağıtımı, toplu fatura dağıtımları, büyük, küçük gönderiler, sevdiklerinize gidecek olan hediyeler, broşür dağıtımı, özel günler için hazırlanın davetiyelerdir. Şehir dışına göndereceğiniz gönderilerinizi sizlerin adına sizlerden alıyoruz ve adreslerine elden teslim ediyoruz. Değerli zamanınızda sizlere kalmış oluyor.

  Bostancı Kurye

  Bostancı Moto Kurye ayrıca havalimanında sizler için evraklarınızı takip ediyoruz. Sizlerin başka işler ile meşgul olmanıza izin veriyoruz. Acil Kurye istediğiniz her türlü acil işlerinizi özel bir ücret karşılığı faydalanabilir. Sizlerin en acil evraklarınızı ya da başka önemli eşyalarınızı sizler için hemen alıp yerine getiriyoruz. Sizlerin değer verdiği her şey bizler için çok önemlidir.

 Bostancı civarı ve İstanbul geneli hizmet sunan firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Gece Kurye hizmeti ile mesai bittikten sonrada gönderim yapabilirsiniz. İstanbul Kurye hizmetinde tercih edebileceğiniz sayılı firmalar arasında bulunan firmamız sizlere üst düzey hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Hizmet kalitesi ve memnuniyetiniz için ilk tercihiniz olabilecek düzeyde olan firmamızdan her konuda destek alabilirsiniz. Tüm acil gönderileriniz için Hızlı Kurye servisimizi denemelisiniz.

  Hızlı olan servisimizde görev yapan arkadaşımız sizin işiniz için atanır. Sizin gönderiniz teslim edilmeden başka bir iş almaz. Teslim aldığı gönderi için hızlı bir şekilde yola çıkar ve teslimatını en süratli şekilde yapar. Böylece gönderiniz en kısa sürede teslim olmuş olur.

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Bostancı Acil Kurye
Bostancı Akşam Kurye
Bostancı Arabalı Kurye
Bostancı Ekonomik Kurye
Bostancı Expres Kurye
Bostancı Gece Kurye
Bostancı Hızlı Kurye
Bostancı İlaç Kurye
Bostancı Motor Kurye
Bostancı Motorlu Kurye
Bostancı Nöbetçi Kurye
Bostancı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]