Cankurtaran Moto Kurye

cankurtaran kuryeCankurtaran Moto Kurye

   Cankurtaran Moto Kurye kaliteli olarak hızlı ve güvenli Moto Kurye hizmeti sunan kendini ispatlamış bir Kurye firmasıdır. Firmamız sektörde yirmi yılı aşkın süredir hizmet veren personelleri buluşturarak hizmet veren bir İstanbul Kurye firmasıdır. Bu esasa dayanarak uzman hizmet verdiğimizi beyan etmekten kaçınmıyoruz. Amacımız tüm İstanbul için kaliteli hizmet sunmak ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

   Cankurtaran Kurye sizlere günün her saatinde kesintisiz hizmet sunmaktadır. Deneyimli ve uzman Motorlu Kurye ekibimiz her an size hizmete hazır olarak görev başındadır. Tüm gönderilerinizi gün içinde saatler aralığından adresten alarak adrese teslim etmektedirler. İstanbul içinde bir uçtan bir uca tüm gönderileriniz itina ile taşınmaktadır. Sizin tercihinize göre Hızlı Kurye ile de gönderi yapmanız mümkündür. Gönderinizin nasıl taşınacağını kayıt bırakınken müşteri temsilcimize beyan etmelisiniz. Normal gönderileriniz hava şartlarına ve mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Sizlerin çağrı merkezimizi aramanız ile başlayan süreç teslimat yapılması ile son bulur. Toplam her ihtimal düşünülerek sizlere bildirilir. Süremiz en uzak mesafe için dört, beş saattir. 

Cankurtaran Kurye

   Cankurtaran Moto Kurye sizlere zaman kazandırmak ve işlerinizi daha hızlı çözümlemeniz için hizmet etmektedir. Gönderileriniz için Acil Kurye hizmeti talep ederseniz size özel hizmet sunulur. Alım ve teslim zamanı toplamda iki saate kadar düşürülür. Sizlere verilen süreler maxsimum sürelerdir ve daha önce teslim edilme olasılığı daha yüksektir. 

  Cankurtaran Motorlu Kurye firmamız hizmetlerini gerçekleştirirken sizlere verilen sözleri her an göz önünde bulundurur ve riayet eder. Bu hassasiyeti ile tüm müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Bize teslim ettiğiniz her gönderiyi özenle taşırız. Mümkün olduğu kadar hızlı olarak adresine ulaştırır ve size sonucu bildiririz. Gönderilerinizi daha ekonomik olarak göndermek ve arşivlenmesini isterseniz abonemiz olmanızı öneririz. Detaylı bilgi için lütfen 05073184626 numaralı telefonumuzdan bize ulaşınız.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Cankurtaran Acil Kurye
Cankurtaran Akşam Kurye
Cankurtaran Arabalı Kurye
Cankurtaran Ekonomik Kurye
Cankurtaran Expres Kurye
Cankurtaran Gece Kurye
Cankurtaran Hızlı Kurye
Cankurtaran İlaç Kurye
Cankurtaran Motor Kurye
Cankurtaran Motorlu Kurye
Cankurtaran Nöbetçi Kurye
Cankurtaran Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]