Cerrahpaşa Moto Kurye

Cerrahpaşa Moto Kurye

Cerrahpaşa Moto Kurye olarak bizler her zaman sizlerin yanında olmak için sizlere hizmet etmek için kurulmuş bir şirkettir. İstanbul’un en köklü firmalarından biri olma özelliğini taşıyan MBM Avrupa kurye bünyesinde kurulmuş olup sizlere daha iyi daha kaliteli Kurye hizmeti sunmak sizlere Cerrahpaşa Moto Kurye ekibimiz ile hizmet etmek isteriz.

Bizler sizlerin en önemli evraklarını sizlerden alır yine sizlerin istediği özel adrese imza karşılığı teslim ederiz. Kişi şayet sizlerin belirttiğiniz adreste oturmuyor ise sizlere adres güncellemenizde de yardımcı olmak için kişilerin doğru adreslerini tespit eder sizlere bildiririz.

Bizlerin sizlere sunmaya çalıştığımız hizmetler arasında olan dosya taşımacılığı, fatura bilgileri, davetiye dağıtımı, özel davetiyeler, banka bilgileri ve faturaları, sizlerin özel hediyeleri, promosyon ürünleri, küçük büyük paketleriniz ve daha sayamadığımız diğer belgelerinizi sizlerden daha çok düşünür ve onları her zaman vaktinde yerine teslim ederiz.

Bizler Cerrahpaşa Moto Kurye bizleri isterseniz dağıtım takip sistemi ile takip edebilir gönderinizin nerede ne durumda olduğunu sorgulayabilirsiniz. İsterseniz bizleri arayarak firmamız hakkında ya da gönderiniz hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Cerrahpaşa Moto Kurye

Cerrahpaşa Kurye dinamik kadrosu ile sizlerin en kıymetli zamanınızın en hızlı dostu olmak için her zaman sizlerin yanınızda acil bir ilaca mı ihtiyacınız var hemen ilaç kuryeyi arayın ve sizlere zamanında ulaştırsın. Sizlerin en ufak bir isteği bizler için emirdir. Biz size her türlü hizmeti sunmak için aralıksız çalışma halindeyiz. Bizden beklentiniz olan Moto Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye gibi kuryenin her çeşidini sunmaktayız.

Yukarıda saydığımız hizmetlerin her biri kurye hizmeti olsa da aralarındaki farklar hizmetin gerçekleştirilme şekli ile farklı olsa da asıl olarak içeriği taşımaktır. Gönderilerinizin hacmi, ağırlı, teslim adresi, aciliyetine göre tercih ettiğiniz hizmete göre değerlendirilerek gereken birimden görevli arkadaşımız adrese yönlendirilir. Her birinin teslimat saati ve ücreti farklı değerlendirilir.

Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden iletişime geçerek öğrenmeniz mümkündür. Bu hizmetler sadece Cerrahpaşa için özel değildir, hizmet götürdüğümüz her nokta için geçerlidir.

Cerrahpaşa ismi semtte kurulu olan hastane ile özleşmiş olduğundan her ne kadar hastane ile karıştırılsa da aslen tarihi bir semtimizdir. Bu semtte daha ziyade beyaz önlüklü hastaneye mensup görevlileri görmemiz aşina olduğumuz bir durumdur.

Cerrahpaşa hastanesi ve eczaneleri ile nam salmıştır, ama bir çok iş yerleri de vardır. Biz hiç birini ayırt etmeden geneline hizmet etmekteyiz.

  cerrahpaşa moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top