Cibali Moto Kurye

cibali kuryeCibali Moto Kurye

    Cibali Moto Kurye sizlere 7/24 hizmet etmek kurduğumuz birimimizdir. Cibali tarihi bir semtimizdir. Biz tarih kokan semtimizde sizlere Kurye adına tüm hizmetleri sunmaktayız. Bizlere ulaşarak talep ettiğiniz hizmeti bildirmeniz yeterli olacaktır. Tüm gönderilerinizi dilediğiniz adrese hızlı ve güvenli olarak taşımak bizim işimizdir. 

   Firmamız genel olarak İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Gönderileriniz durumuna göre Acil KuryeArabalı Kurye veya Gece Kurye talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz hizmet şekline göre Moto Kurye personelimiz adrese yönlendirilecektir. Tüm çalışanlarımız işinde uzmandır. Sizlere en üst seviyede kaliteli hizmet sunabilecek kapasitededirler. Her biri kültürlü, saygılı ve prensiplidirler. Hizmet alanlarında uzman ve deneyimli olan çalışanlarımız sizlere her an en yüksek kalitede hizmet sunmak için çalışmaktadırlar.

Cibali Motorlu Kurye hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayarak kayıt vermeniz yeterli olacaktır. Abonemiz olmayan müşterilerimizden adres, telefon, gönderilerin ebatları ve hizmet şekli sorulur. Abonemiz olmanız halinde tüm bilgileriniz ve gönderi yaptığınız adresler sistemimize kaydedilir. Aradığınızda sadece hangi müşterinize nasıl göndereceğiniz sorulur. Hizmet sonuçlandırıldığında bilgilendirilirsiniz. Aboneliğimiz çeşitli olup gönderi yoğunluğunuza göre belirlenir. Abonelerimiz çeşitli indirimlerden faydalanır. Abonemiz olmak istediğinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Cibali Kurye

  Cibali Moto Kurye olarak sizlere sunduğumuz  hizmetler ile zaman kazanır ve diğer işlerinizi çözüme kavuşturursunuz. Gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak sizler için dert olmaktan çıkar. Biz tüm gönderilerinizi zamanında dilediğiniz adrese ulaştırırız. Kayıt verirken gönderi adresinizi teslim alacak yetkili adı ve telefon numarası eksiksiz bildirilmelidir. Bu bilgileri tam olarak bildirmeniz sizlerin gönderilerinizin zamanında teslim olması için gereklidir. Dilerseniz firmamızdan mesai saatleri dışında hizmet almanız mümkündür. Biz sizler için zaman kavramını ortadan kaldırdık. Bizim için sizin memnuniyetiniz önceliktir. Sizlerin tüm işlerinizi eksiksiz yapabilmeniz için 7/24 hizmet sunmaktayız. 

Bizlerden günün dilediğiniz saatinde hizmet almanız mümkündür. Tüm amacımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Bilmelisiniz ki bizim önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Cibali Acil Kurye
Cibali Akşam Kurye
Cibali Arabalı Kurye
Cibali Ekonomik Kurye
Cibali Expres Kurye
Cibali Gece Kurye
Cibali Hızlı Kurye
Cibali İlaç Kurye
Cibali Motor Kurye
Cibali Motorlu Kurye
Cibali Nöbetçi Kurye
Cibali Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]