Ekspres Kurye Hizmeti

ekpres kurye

Ekspres Kurye Hizmeti

   Ekspres Kurye Hizmeti şekil itibarı ile diğer Motorlu Kurye sistemlerine göre daha hızlı ve daha seridir.Gitmesi gereken adrese en kısa süre içerisinde ulaştığı için diğer Kurye sistemlerinden biraz fazla olarak ödeme şekli vardır. Mbmavrupakurye şirketimizin Expres Kurye Hizmeti istenmesi halinde aradığınız bölgeye irtibatta olduğumuz kuryelerimizden en yakınını göndererek siz değerli müşterilerimize ulaşmış oluyoruz.

     Bulunduğunuz yerden istediğiniz adrese  belgenizi teslim alıp yola çıkıyoruz. Sizin güvenlik açısından aklınızda soru işaretleri kalmaması için yolda yada size verdiğimiz süre içerisinden emanetiniz kontrol edebilirsiniz. Bunun için bizleri arayabiliyorsunuz. Ekspres Kurye Hizmeti isminden de anlaşılacağı üzere aciliyet  gerektiren durumlarda yada acil ulaşmasını istediğiniz durumlarda sizin emanetinizi Mbmavrupakurye güvenliği altında teslim alıp istenilen adrese teslim ediyoruz. Diğer Motorlu Kurye tiplerinde ayrılma özelliğimiz de hızlı, seri, atik, güvenlik ön planda ve işimizi severek yapmamızdır. Diğer Moto Kurye tiplerinde yada günümüzde kullanımı yavaşlayan postalama yöntemi ile günlerce beklemek yerine Hızlı Kurye ile size özel ulaştırma şekli siz değerli müşterilerimizi memnun ederken, bizlerde yaptığımız işi en iyi bir şekilde yerine getirme rahatlığı, huzuru ve güvencesiyle sizler için daha da büyümek yolunda ilerliyoruz.

Ekspres Moto Kurye 

Mbmavrupakurye olarak Ekspres Kurye Hizmeti her gün daha da geliştirip işimizi en iyi birinci sınıf bir şekilde yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Çünkü yaptığımız işi seviyoruz. Biz sizlere hizmet ederek bu günlere geldik .Sizlere hizmet ederek daha da güçleneceğiz.

  Günümüzde mega kent İstanbul’da irili ufaklı bir çok Expres Kurye Şirketleri vardır. Bunların çoğu adının getirdiği sorumluğu taşımaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar her zaman işini gerektiği gibi alınan ücretin karşılığı vermeye gayret göstermiştir. Disiplinli ve kararlı olarak çalışan bir kuruluştur. Bu sebepten müşterilerimizin her daim taktirini kazanmayı başarmış olmaktan mutluyuz. İlklerimizde sizlerin memnuniyetini kazanarak sizlere çözüm ortağı olmak ve işini kolaylaştırmaktır.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına teknolojinin tüm getirilerini kullanarak üstüne tecrübe ve kabiliyetimizi ekliyoruz. Yetiştirilmesini istediğiniz tüm gönderilerinizi zamanında en hızlı ve güvenli şekilde adresine ulaştırmaktayız. Zorlu ulaşım koşullarında hava şartlarının el verdiğince tüm gönderilerinizi taşımak asli vazifemizdir.
semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Acil Kurye
Akşam Kurye
Arabalı Kurye
Ekonomik Kurye
Expres Kurye
Gece Kurye
Hızlı Kurye
İlaç Kurye
Moto Kurye
Motor Kurye
Motorlu Kurye
Nöbetçi Kurye
Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]