Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

eminönü kurye

Eminönü Kurye

Eminönü Kurye hizmetimiz değerli müşterilerimiz ve ihtiyaç duyan herkes için hızlı, güvenli, kaliteli Kurye hizmeti sunmak için geliştirdiğimiz birimlerimizden birisidir. Bizler uzun yıllardır İstanbul genelinde hizmet sunan hizmet kalitesini kanıtlamış bir Moto Kurye firmasıyız.

Eminönü gibi yoğun talep alan bölgelerimiz için özel çalışmalar yaparak hizmetimizi buralara taşımaktayız. Bizden Kurye adına tüm hizmetleri talep ve tercih etmeniz mümkündür. Ulaştığı her noktaya kaliteli hizmeti taşımanın mutluluğunu sizlerle yaşamaktayız ve İstanbul’un her noktasına ulaştırmakta kararlıyız.

Eminönü Kurye birimimiz kurumsal firmamız MBMAVRUPAKURYE prensipleri ile çalışmakta olup müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ile size sınırsız hizmet sunarak çözüm ortağınız olmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler sayesinde zamanınızı kazanca çevirmenize yardımcı olmaktayız. Tüm gönderilerinizi ve alımlarınızı bizimle çalışarak yerinizden kalkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Tüm gönderiler gün içinde belirli saat dilimleri arasında hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilir.

Eminönü Moto Kurye

Eminönü Moto Kurye hizmetimiz ile tüm gönderilerinizi zamanında adresine ulaştırmaktayız. Motorlu Kurye arkadaşlarımız ile yaptığınız her gönderi hızlı ve güvenli olarak adresine teslim edilir. Tercihiniz normal gönderi olur ise siz aradıktan sonra alım teslim süresi 4 saat içerisinde gerçekleştirilir.

Hızlı Kurye hizmeti isterseniz 2 saat içerisinde teslimat yapılır. Hizmet taleplerinizde tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermeniz hizmetimize hız kazandırır. Dilerseniz abonemiz olabilir ve daha ekonomik olarak gönderi yapabilirsiniz. Abone olmanız sizlere bir çok ayrıcalıklar kazandırır ve tüm hizmetleriniz kayıt altına alınarak arşivlenir.

Abone olmanız için sizden her hangi bir aidat veya ücret talep edilmez. Abonelerimiz için gönderi durumlarına göre sınıflandırmamız mevcuttur. Bunu yetkili birimimiz değerlendirir ve karar verir. Sınıflandırmada etken olan unsur gönderi yoğunluğudur ve ücretlendirmede farklılık yoktur. Detaylı bilgi için 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Moto Kurye birimimiz tüm bölge çalışanlarımız ile bağımlı ve bağlantılı çalışmaktadır. Yoğunluk durumuna göre Sirkeci Kurye ve Tahtakale Kurye gibi yakın birimlerden takviye alabilir veya takviyede bulunabilir. Dilediğiniz her yere gönderi yapabilir veya dilediğiniz yerden evrağınızı aldırabilirsiniz.

Firmamız İstanbul Kurye olarak İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Eminönü Moto Kurye ile tüm gönderileriniz hızlı garantili adresine ulaştırılır.
istanbul-eminonu-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]