Fındıklı Moto Kurye

Fındıklı Moto Kurye

Fındıklı Moto Kurye köklü ve geçmişi taktir ve teşekkürlerle dolu olan firmamız MBMAVRUPAKURYE alt kuruluşudur. Firmamız tüm müşterilerine yüksek düzeyde kaliteli olarak Kurye adına tüm hizmetleri sunmaktadır.

Bizlerden Moto Kurye, Arabalı Kurye, Acil Kurye, Gece Kurye gibi hizmetleri temin edebilirsiniz. Hizmet yelpazemiz çok geniş olduğundan burada bazılarını zikretmekle yetinmekteyiz. Firmamız İstanbul Kurye hizmeti sunduğundan İstanbul!un her yerine hizmet taşımaktayız.

Fındıklı Moto Kurye fındıklı ve civarında bulunan kurumlar, ofisler, iş yerleri ve yaşayanların bizim için ne kadar önemli olduğunuzu bilmeniz için kurulmuştur. Burada genelde ofisler mevcut olsa da biz hizmetimizi genele aynı kalitede sunmaktayız. Dilerseniz bir kere gönderim yapabilirsiniz.

Dilerseniz abonemiz olarak bizlerle sürekli çalışabilirsiniz. Abonemiz olmanız durumundan tüm kampanyalarımızdan haberdar olarak yararlanma imkanı bulursunuz. Abonelik şartlarımız çalışma durumunuza göre değişkenlik gösterse de olanakları eşittir.

Bizler aralıksız ve sınırsız hizmet veren sayılı firmalardan olduğumuzdan tercih edilme gerekçesi gösterilmektedir. Bizden gece veya gündüz hizmet talep etmeniz mümkündür.

Fındıklı Kurye

Fındıklı Kurye hizmetimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için müşteri odaklı çalışma göstermektedir. Tüm çalışanlarımız alanında tecrübeli ve uzmandır. Bu bölgedeki talep yoğunluğu Moto Kurye hizmetinden yanadır.

Büyük ebatlı gönderileriniz için araç yönlendirilir. Araba ile motor arasında ücret farkı olduğu gibi arabanın trafik sorunundan ötürü acil gönderisi olanaksızdır. Bunun bilincinde olan müşterilerimiz genelde kendi araçları müsait olmadığında bu hizmeti tercih ederler. Ulaşım noktası kolay olduğundan motorlu arkadaşlarımız siparişlerinizi hızla teslim almak için adresinizde olurlar.

Gönderinizi teslim alan arkadaşımız istikametinde kayıt durumunuza göre evrak toplama ve dağıtma işlemi yapar. Eğer gönderiniz acil ise yani Hızlı Kurye talep etmişseniz farklı olur. Adından da anlaşılacağı gibi hızlı olduğundan özel hizmet sunulur.

Sadece sizin gönderiniz için hizmet verilir. Doğal olarak normal gönderiden farklı ücretlendirilir. Mesafesine göre alım teslim süresi atmış dakika ile yüz yirmi dakika arasında değişir. Siparişinizi verirken gönderinizin aciliyet durumunu göz önünde bulundurarak kayıt açtırmalısınız.

Kayıtlar nasıl alınırsa teslimat süresine göre yönlendirilecek arkadaşımız sorumluluk sahibi değildir, olamaz. Bu konudaki sorumluluğu personelimiz almadığı gibi firmamızda almaz. Doğru verilen kayıtlarda ise gönderiniz firmamız Fındıklı Kurye güvencesindedir.
istanbul fındıklı acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]