89 / 100

Gece Kurye

gece kurye

Gece Kurye hizmeti adından da anlaşıldığı gibi mesai saatinden sonra gereksinim duyduğunuz Kurye hizmetlerini karşılayan bir nevi nöbetçi kadromuzdur. Bizden temin edebileceğiniz kesintisiz hizmet anlayışımızda sizlere hizmet sunmak adına mesai saatleri dışında hizmet sunmak için hizmet veren birimimizdir. Sunduğumuz bu hizmetimiz sizler için geliştirilmiş özel hizmet alanımızdır. Bu hizmetimizde yani mesai bitiminden sonra sunduğumuz tüm hizmetler Hızlı Kurye statüsünde olmaktadır. Sizden gelen hizmet talebi için özel olarak yönlendirilen Moto Kurye personelimiz sizin gönderinizi hızlı bir şekilde teslim alımı ve adrese ulaştırma hizmetini gerçekleştirir.

Mesafe aralığına göre değişse de bu hizmet ortalama 2 saat içerisinde tamamlanır. Mesai saatleri dışında sınırlı sayıda hizmet sunan Motorlu Kurye çalışanımız olsa da gerekli durumda gündüz görev yapan arkadaşlarımızdan takviye yapılabilir. Gece Moto Kurye hizmeti özel hizmet olmasın dolayı ücretlendirme şeklide farklıdır. Bu hizmeti talep ederken mutlaka ücret bilgisi hakkında görevli arkadaşımıza danışmanızı öneririz. Gece Kurye hizmetimiz saat 18:30 da başlar ve sabah saat 08:30 kadar devam eder bu saatler arasında talep edeceğiniz her hizmet özel hizmet olarak kayda geçer. 

Gece Kurye Hizmetinde Ücretlendirme

Kayıt saatine göre ücretlendirme değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgiyi bize ulaştığınız da telefonda sizleri karşılayan yetkili arkadaşımızdan öğrenmeniz mümkündür. Gece Motorlu Kurye olarak hizmet sunan arkadaşlarımız sizlere her zaman hızlı ve güvenli olarak eksiksiz ve kaliteli hizmet sunmakta olup ihtiyacınız olan Acil İlaç gibi özel taleplerinizi de temin ederek size ulaştırabilirler. Talep edeceğiniz hizmet içeriğini kayıt verirken belirtmeniz mecburi olup ilaç ise bilgisini vermelisiniz. İlaç için reçete gerekiyorsa ve sizde ise ücretlendirme değişmekte olup bilgisini tarafımızdan öğrenebilirsiniz. Gece Kurye hizmetimizden acil ilaç talep edebilirsiniz. Bu hizmetimiz gün içinde olduğu gibi İstanbul geneli için geçerlidir. gece kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yukarı Çık

Solverwp- WordPress Theme and Plugin