Gece Moto Kurye

gece kuryeGece Moto Kurye

  Gece Moto Kurye isminde de anlaşılacağı gibi gece yani mesai bitiş saatinden sonra verilen Kurye hizmetidir. Bu hizmet kış aylarında 18:00, yaz aylarında ise 18:30’dan sonra ertesi gün (mesai) başlangıcına kadar talep ettiğiniz Hızlı Moto Kurye hizmetidir. Mbmavrupakurye olarak  gece hizmetimizde de farkımızı göstermekteyiz. Talep durumuna göre Gece Moto Kurye arayanlar için sistemimizi yaygınlaştırmaktayız.

  Bu sistem sayesinde eyvah sabah ki toplantıya belgelerimi gönderemedim sıkıntısı ortadan kalkmaktadır. Ayrıca Gece Motorlu Kurye sistemi sayesinde her saatte bize ulaşabilirsiniz. Sizin isteğiniz doğrultusunda ilaç, yemek, kitap, dergi, notebook vb eşyalarınızı mağazadan alınır. Yada direkt olarak verdiğiniz adresten sizin adresinize getiriyoruz. Sayın müşterilerimiz sizlere en yüksek kalitede hizmet etmek Mbmavrupakurye’nin birinci ilkesidir. Gece saat 00:30 eşiniz yada çocuğunuzu o saatte bir ihtiyacınızı karşılamak için dışarı çıkmak yada çıkmasını istemezsiniz. O anda Gece Moto Kurye‘leri sizin mesai saatiniz dolduktan sonra sizlere hizmet verebilmek için kendi mesai saatlerini başlatırlar. Doğal olarak da bu Expres Kurye olacağından mesai saatlerinde yapılan gönderimlerinizden farklı olarak ücret bakımından üstüne çıkacaktır, yani normal hizmet bedelinin saat durumuna göre iki, üç, dört katı ücret ödeyebilirsiniz. Hizmette sınır olmadığını ve de sınırsız olabileceğimizi siz değerli müşterilerimizi memnun ederek göstermekteyiz.

 Gece Kurye

 Gece Moto Kurye firmamız Mbmavrupakurye tarafından yetiştirilir. Kuryelerimiz özel eğitimlerden geçirilir. Emanetinize ve size saygıyı, önce işine değer vermeyi öğretilir. Yaz, kış, sıcak, soğuk, iyi yada kötü durumlarda kendilerini sizlere hizmet etmek için hazırlamışlardır.

  Gece verilen tüm hizmetlerimiz tek işe gidileceğinden acil olarak kayıt alınarak gidilir. Personelimiz adres göstermeksizin Kurye bölgeler haritamızdaki her noktaya hizmet vermektedir. Gönderinizi durumuna göre gerekirse Arabalı Kurye yönlendirilir. Gece arabalı veya motorlu fiyat farkı yoktur. Asıl olan sizin işinizin çözüme ulaşmasıdır.

  Gece görev yapan birimimizde görev yapan personelimiz gerektiğinde İlaç Kurye olarak acil yetiştirilmesi gereken ilaçlarınızı nöbetçi eczaneden temin ederek ayağınıza kadar getirmektedir. Her ne kadar gece çalışma şartları zor olsa da bizler sizlere günün her saatinde hizmet etmekte mutluluk duymaktayız.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Acil Kurye
Akşam Kurye
Arabalı Kurye
Ekonomik Kurye
Expres Kurye
Gece Kurye
Hızlı Kurye
İlaç Kurye
Moto Kurye
Motor Kurye
Motorlu Kurye
Nöbetçi Kurye
Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]