Halkalı Motorlu Kurye

Halkalı Motorlu Kurye

Halkalı Motorlu Kurye deneyimli uzman kadrosu ile sizlere tüm Kurye ihtiyaçlarınız için hizmet etmektedir. Firmamız hızla büyüyen mega kentimizin en büyük sorunu olan ulaşıma çözüm getirmektedir. Ulaşımda kaybedeceğiniz zamanı kazanca çevirmeniz için uzman Motorlu Kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Halkalı Motorlu Kurye ekibimiz yıllardır sektörde hizmet sunan işinde uzmanlaşmış kalifiye elemanlardan oluşmaktadır. Tüm gönderilerinizi güvenle ve hızla teslim alır ve en kısa zaman içinde adresine teslim ederler. Hizmetlerimiz gönderi seçeneğinize göre en geç dört beş saat içinde alım ve teslimi tamamlanır.

Bu süreler normal şartlar altında belirlenen en uzun süreler olup daha kısa sürede teslim olma ihtimalide mevcuttur. Gönderi şeklinizi Express Kurye veya VIP olarak tercih ederseniz süreler iki saate kadar düşer. Tercihinizi kayıt verirken müşteri temsilcimize bildirmeniz gerekmektedir.

Tercihiniz hangi hizmet şekli olursa olsun kalite olarak bir değişiklik olmaz, sadece teslimat süresi ve ücret değişikliği olur. Seçeceğiniz hizmet şekli Hızlı Kurye gibi bir seçenek olursa özel hizmet katogorisine girer. Firmamızdan bir çok çeşitli Kurye hizmeti talep etmeniz mümkündür. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiyi bize ulaşarak veya Hizmetler sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Halkalı Moto Kurye

Halkalı Moto Kurye hizmeti ile tüm gönderileriniz güvenle tam zamanında adresine ulaştırılır ve sizlere sonuç bildirilir. Hizmet almak için firmamıza ulaşmanız ile başlayan hizmetimiz alım ve teslim arasında geçen süre ortalama dört saat olarak belirlenir. Gelen kayıt sırasına göre en yakın elemanımız adrese yönlendirilir.

Teslim alımından sonra bekleyen diğer kayıtlara istikamet doğrultusunda intikal eder. Evrak toplama ve dağıtma hizmetini anda yaparak görevini tamamlar. Bu sürede evrak alım teslim ve süreleri yetkili olan operatör tarafından denetlenir.

Gönderi olarak Acil Kurye gibi özel hizmet tercih ederseniz size en yakın üzerinde evrak olmayan personelimiz yönlendirilir. Bu elemanımız direk olarak size gelerek gönderinizi teslim alır ve başka bir görev almadan evrağınızın teslim adresine intikal eder.

Sizin evrağınızdan başka her hangi bir evrak alım ve teslimatı için görevlendirilmez. Sizin evrağınızı teslim eder ve bilgileri merkeze bildirerek görevini tamamlamış olur. Yeni görev için direktif beklemeye başlar. Firmamız müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet göstererek hizmet sunmaktadır.

istanbul halkalı acil motorlu kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]