Haraççı Moto Kurye

Haraççı Moto Kurye

Haraççı Moto Kurye köklü ve saygı olarak İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE topluluğunun alt kuruluşu olarak sizlere hizmet vermektedir. Firmamız uzman kadrosu ile yıllardır müşterilerine kaliteli Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Sizler için artık Haraççı Kurye olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

Haraççı Moto Kurye sizlere gereksinim duyduğunuz her türlü Kurye ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bizler kuruluşumuzdan bu güne kadar müşterilerimizin isteklerini dinleyerek hizmet sistemimizi geliştirdik. Hizmetlerimizi sizden gelen tüm öneri ve talepleri değerlendir ve sizlerin istekleri doğrultusunda yapılandırdık. Bunun için müşteri odaklı çalıştığımızı gururla beyan etmekteyiz.

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her ne kadar dışarıda çalışan uzman Motorlu Kurye personelimiz öne çıksa da arka planda çalışan iç personelimizi unutmamamız gerekir. Sizin göremediğiniz çalışma arkadaşlarımız gelen siparişleri kayıt altına alır.

Hangi göreve kim gidecek belirler ve yönlendirir. Teslimat anında çıkabilecek sorunları çözümler. Sizden gelen talepleri not alır ve geliştirerek hizmetimize uyarlar. Bunlarla kısıtlı kalmasa da başlıca bu hizmetleri gerçekleştirirler.

Haraççı Kurye

Haraççı Kurye birimimiz sizlere zaman kazandırmak ve işiniz ile ilgilenmeniz için imkan bulma olanağı sağlar. Sizi düşündüğünüz gibi sadece Moto Kurye olarak hizmet sunmayız. Haraççı Acil Kurye Arabalı Kurye, Gece Kurye, Uçak Kurye, Acil Kurye Toplu Dağıtım gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Tüm hizmetlerimizin işleyişi ve ücretlendirmesi farklıdır. Bizden alacağınız hizmetler için hizmetinize en uygun seçeneği tercih etmelisiniz. Bu şekilde sizlere daha faydalı oluruz. Bizden memnuniyet oranınız yükselir. Tercihinizde kararsız kalırsanız müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Gönderileriniz belirli sıklıkta olmakta ise bize bildiriniz. Yoğun gönderiler için abonemiz olmanızı tavsiye ederiz. Abonemiz olursanız tüm gönderileriniz arşivlenir. Bunun yanında gönderileriniz ücretlendilirken iskontolarımızdan faydalanabilirsiniz.

Gönderi yoğunluğunuza göre tercih edebileceğiniz abonelik çeşitlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]