Haraççı Moto Kurye

haracci kuryeHaraççı Moto Kurye

  Haraççı Moto Kurye köklü ve saygı olarak İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE topluluğunun alt kuruluşu olarak sizlere hizmet vermektedir. Firmamız uzman kadrosu ile yıllardır müşterilerine kaliteli Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Sizler için artık Haraççı Kurye olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

   Haraççı Motorlu Kurye sizlere gereksinim duyduğunuz her türlü Kurye ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bizler kuruluşumuzdan bu güne kadar müşterilerimizin isteklerini dinleyerek hizmet sistemimizi geliştirdik. Hizmetlerimizi sizden gelen tüm öneri ve talepleri değerlendir ve sizlerin istekleri doğrultusunda yapılandırdık. Bunun için müşteri odaklı çalıştığımızı gururla beyan etmekteyiz. 

  Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her ne kadar dışarıda çalışan uzman Motorlu Kurye personelimiz öne çıksa da arka planda çalışan iç personelimizi unutmamamız gerekir. Sizin göremediğiniz çalışma arkadaşlarımız gelen siparişleri kayıt altına alır. Hangi göreve kim gidecek belirler ve yönlendirir. Teslimat anında çıkabilecek sorunları çözümler. Sizden gelen talepleri not alır ve geliştirerek hizmetimize uyarlar. Bunlarla kısıtlı kalmasa da başlıca bu hizmetleri gerçekleştirirler.

Haraççı Kurye

   Haraççı Moto Kurye birimimiz sizlere zaman kazandırmak ve işiniz ile ilgilenmeniz için imkan bulma olanağı sağlar. Sizi düşündüğünüz gibi sadece Moto Kurye olarak hizmet sunmayız. Haraççı Kurye sizlere Arabalı Kurye, Gece Kurye, Uçak Kurye, Acil Kurye ve Toplu Dağıtım gibi hizmetleri de sunmaktadır. Tüm hizmetlerimizin işleyişi ve ücretlendirmesi farklıdır. Bizden alacağınız hizmetler için hizmetinize en uygun seçeneği tercih etmelisiniz. Bu şekilde sizlere daha faydalı oluruz. Bizden memnuniyet oranınız yükselir. Tercihinizde kararsız kalırsanız müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

  Gönderileriniz belirli sıklıkta olmakta ise bize bildiriniz. Yoğun gönderiler için abonemiz olmanızı tavsiye ederiz. Abonemiz olursanız tüm gönderileriniz arşivlenir. Bunun yanında gönderileriniz ücretlendilirken iskontolarımızdan faydalanabilirsiniz. Gönderi yoğunluğunuza göre tercih edebileceğiniz abonelik çeşitlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Haraççı Acil Kurye
Haraççı Akşam Kurye
Haraççı Arabalı Kurye
Haraççı Ekonomik Kurye
Haraççı Expres Kurye
Haraççı Gece Kurye
Haraççı Hızlı Kurye
Haraççı İlaç Kurye
Haraççı Motor Kurye
Haraççı Motorlu Kurye
Haraççı Nöbetçi Kurye
Haraççı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]