Hızlı Kurye

Anadolu ve Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

Hızlı Kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz olarak alanında uzman ve işinde profesyonel kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Hızlı Kurye hizmetleri sırasında şirketimiz sizlere her türlü konuda destek verecek ve bilgi vermiş olacaktır. Bu kurye hizmetlerimizde sizlere verilecek olan hizmetler genel olarak alanında uzman personellerimiz tarafından aktarılacak ve sunumu yapılacaktır. Bu kurye hizmetlerimizde tercih edilen motosikletler son derece güvenli ve hızlı gidebilen, personellerimiz de sektöre yıllarını vermiş personellerden oluşmaktadır. Hızlı Kurye kategorisinde çalışmakta olan tüm personellerimiz; hizmet içi eğitimlerini tamamlamış, motosiklet kullanabilmek için gerekli tüm evrakları olan ve yıllarını sektöre vermiş kimselerden oluşmaktadır. Böylece hizmet sırasında herhangi bir sorun yaşamadan kurye operasyon süreçleriniz gerçekleşmiş olmaktadır.

Hızlı Kurye paketimizde yer alan hizmetlerimizin ücretleri diğer hizmetlerimize göre farklılıklar gösterebilmektedir. Böyle durumlarda ücret farklılığı olmasının nedeni işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasından kaynaklanmaktadır. Normal kurye hizmetlerimizin fiyatları daha uygun olmasına rağmen o hizmetlerimizin tercih edilmeme nedenleri sürenin biraz daha uzun olmasından kaynaklanmaktadır.

Hızlı Kurye hizmetleri sunmakta olan şirketimiz, sizden gelen talepleri de dikkate alarak başarılı bir şekilde hizmetlerini devam ettirmektedir. Her türlü Hızlı Kurye talebinize günün her saati cevap vermekte olan şirketimiz, gereken özeni her pakette olduğu gibi Hızlı Kurye hizmetlerinde de göstermiş olacaktır.

Hızlı kurye hizmetlerimiz diğer kurye hizmetlerimize göre çok daha hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Müşterilerimizin mevcut gönderilerinin hızlı olması ile birlikte bu hizmet günün her saati tercih edilebilmektedir. Hızlı Kurye taleplerinizi alanında en kaliteli ve en hızlı bir şekilde hizmet verebilecek motorlarımız ile sizlere sunulmaktadır. Hızlı Kurye hizmetlerimiz sorunsuz ve hızlı bir şekilde sizlere sunulabilmektedir. Acil bir şekilde verilen kurye hizmetlerimiz ile sizlerde hızlı kurye hizmetimizi deneyimleyebilir ve başarılı bir şekilde sürece tanıklık edebilirsiniz. Hızlı kurye süreçlerinde başarılı bir şekilde yanınızda olan şirketimizden her türlü talepte bulunabilir ve uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Hızlı Kurye hizmetimiz günün belirli bir saatinden itibaren verilmekte olan ve Acil bir şekilde kurye işlemlerinizin yerine getirilmesi adına sizlere sunulan bir hizmet olarak bilinmektedir. Haftanın her günü ve her saati sizlere verilen bu hizmetle birlikte, tüm süreç başarılı bir şekilde işlemektedir. Hızlı Kurye hizmetlerimizde personellerimiz sizlere en yakın lokasyon üzerinden gönderilmektedir. Böylece ürün alış süresi kısalırken, kısa bir süre içerisinde yola çıkılmaktadır.

Kuryeler Saat Kaça Kadar Hizmet Veriyor?

Şirketimize bağlı olarak görev yapmakta olan kuryelerimiz İstanbul’un her iki yakasında yer almaktadır. Her iki yakasında da çalışma saatleri olarak herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. İstanbul’un her iki yakasında yer almakta olan kuryelerimiz; haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermektedir. Sadece hizmet aldığınız saatlere bağlı olarak ücret ve tarifelerde farklılıklar olabilmektedir.

Evet, şirketimiz bünyesinde ilaç kurye hizmeti de verilmektedir. Günün her saati talep edeceğiniz ilaçlar ilgili eczanelerden alınarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Hızlı Kurye Teslimat Süresi Nedir?

Kuryelerin teslimat süreleri seçeceğiniz paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Teslimat süresi; ürünün teslim alınacağı ilçe, semt, bölge, bina, park durumu, teslim edilecek ilçe, semt, bölge, bina konumu, park durumu ve km farkına göre değişebilmektedir. Ayrıca diğer hesapta olmayan durumlar da teslimat süresinde değişkenliklere yol açabilmektedir. Bu nedenle bu konuda müşteri hizmetlerimizden bilgi almanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ellerinde yer alan son sistem teknolojik harita sistemleri ile gerekli hesaplamaları yaparak sizlere bilgiyi vermiş olacaklardır.

Firma olarak şehrin her iki yakasında da yaygın kurye ağımız bulunmaktadır. Böylece sizlerden gelen iş talepleri aktif olan motosikletli kuryeye yönlendirilmektedir. Böylece iş aksamamakta ve süreç hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Sizlerde 7/24 aktif olan personellerimizden hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kurye fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kuryelerimizin güncel fiyatları müşteri hizmetlerimiz tarafından hesaplanmaktadır. Bu konuda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizde görevli olan personele vereceğiniz detaylı bilgiler ile, kurye süreçleri başarılı bir şekilde sağlanmış olacaktır.

Evet, tarafımıza vermiş olduğunuz ürünler alanında uzman personellerimize zimmetlenmektedir. Böylece ürünlerinize herhangi bir zarar gelmeden A noktasından B noktasına ulaştırılmaktadır. Bu süreç içerisinde tüm bilgilendirmeler, tarafınıza yapılmış olacaktır. Ayrıca ürünlere firmamız tarafından özel sigortalar yapılmakta ve böylece ürünlerinize herhangi bir zarar gelmesi durumunda maddi olarak herhangi bir kaybınız olmamaktadır. Böyle bir ortamda firmamız ile çalışarak güvenli olarak hizmetleri sağlayabilirsiniz.

hızlı kurye iletişim

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
MBM KURYE
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim