HİZMETLER

kurye

Normal Kurye

Normal kurye hizmeti İstanbul’da en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Can kurtarıcı nitelikte olan bu hizmetler bir yerden başka bir yere acil gitmesi gereken evrakları ve paketleri en kısa sürede yerine ulaştırır…

 

 

hızlı kurye

 Exspress Kurye

Exspress kurye hizmeti İstanbul genelinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasındadır.  İş yeri sayısının ve insan yoğunluğunun fazla oluşu iki mesafe arasında eşya taşımacılığı konusunda çalışmaları sıklaştırmıştır.

 

ilaç kurye

İlaç Kurye

İlaç kurye olarak karşımıza çıkan hizmet, modern çağın gerekleri arasında olan önemli bir alandır. Özellikle her geçen gün büyüyen sağlık alanı kesinlikle acil ilaç sevkiyatlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada ilaç kurye hizmetleri titizlikle çalışarak bu ihtiyacı gidermektedir.

 

arabalı kurye

Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmeti çoğunlukla fazla yük taşımacılığında tercih edilen güzel bir seçenektir. Özellikle acil olarak teslim edilmesi gereken ürün ve malzemeleri kolaylıkla istenilen adrese ulaştırır.

 

toplu dağıtım

Toplu Dağıtım

Toplu dağıtım MBM Kurye tarafından profesyonel bir şekilde yürütülen dağıtım hizmetidir. Normal kargo şirketlerinin hız ve profesyonellik açısından yetersiz kaldığı bu hizmet alanda uzman firmalar tarafından gerçekleştiğinde daha başarılı sonuçlar vermektedir.