İçmeler Moto Kurye

icmeler kuryeİçmeler Moto Kurye

     İçmeler Moto Kurye hepimizin bildiği üzere Türkiye’nin ve Dünyanın hızla büyüyen şehirleri arasında yer alan İstanbul, nüfus yerleşim ve iş bakımından da hızlı bir gelişim yaşamaktadır. Metropollerin yoğun temposuna ayak uydurmak zordur. Trafik çilesiyle baş etmek her geçen gün daha ağır yük haline gelir. Tüm bu karmaşada bir yerden başka bir yere ulaşmak çok güç durumdur. İş dünyasının birbirleriyle evrak, dosya, broşür gibi bildirimleri de bu keşmekeşlikte aksaklıklar olmasına sebep olur. Bu noktada Motorlu Kurye firmaları trafik sorununa aldırış etmeden hızlı ve güvenilir şekilde çözümler sunmuşlardır.                        

  İçmeler Motorlu Kurye telefonla yada internet sitesi aracılığı talep de bulunabilirsiniz. Firmamız istediğiniz adresten aldığımız gönderinizi Moto KuryeExpres KuryeAcil KuryeHızlı KuryeGece Kurye seçenekleri ile teslimatı gerçekleştirecek hizmetler sunmuştur. 7/24 acık olan çağrı merkezi ile günün her saati diyalog kuracağınız çalışan kadrosuyla yardımcı olmanın gayretinde olacaklardır.

 1990 yılında kurulan firma profesyonel ekip, deneyimli çalışanlarla kısa surede önde gelen Kurye firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Artan ve gelişen rakiplerini geride bırakmıştır. Hızlı ve kaliteli hep tam zamanında sloganı ile müşterilerini memnun etme temeline dayalı seçenekler sunulmuştur. Abonelik sistemiyle daimi müşterilerine fiyat avantajı sağlayarak firmalar arasındaki bilinirliğini arttırmış olmaktadır.                                                                       

İçmeler Kurye

 İçmeler Moto Kurye Anadolu yakası, Avrupa yakasına da taşımacılık yaparak geniş bir bölgeye hitap eder. Yoğunluk, artan talepler karşısında kalite standartlarını bozmadan hızlı ve güvenli şekilde müşterilerin belirlediği adrese teslimat yaparlar. Tuzla, Gebze ve Beşiktaş şubeleri çağrı merkezini arayan herkese Motor Kurye hizmeti sunmaktadır. Firmamız İstanbul Kurye firmaları arasında bir çok  konumda ilk sıralardadır. Bizden alacağınız hizmet kalite ve güvenirlilik hususunda standartlar üstüdür. Bu kalitemiz ile her geçen gün müşteri ağımız gelişmektedir. Sizlere İstanbul’ un her noktasında hizmet sunmaktayız.

  Müşterilerinin istek ve taleplerini her zaman öncelikte bulundurarak hizmet vermektedir. Bizlere sunduğunuz her talebi değerlendiririz. Uzman halkla ilişkiler birimimiz ve hizmet birimimiz tarafından incelenir. Sizlere en faydalı şekilde nasıl hizmete sunulacağını belirler ve beğeninize sunulur. Memnuniyetinize göre geliştirilir. Daha verimli olduğunda ise bu doğrultuda ilerlenir.  semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

İçmeler Acil Kurye
İçmeler Akşam Kurye
İçmeler Arabalı Kurye
İçmeler Ekonomik Kurye
İçmeler Expres Kurye
İçmeler Gece Kurye
İçmeler Hızlı Kurye
İçmeler İlaç Kurye
İçmeler Motor Kurye
İçmeler Motorlu Kurye
İçmeler Nöbetçi Kurye
İçmeler Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]