İdealtepe Moto Kurye

İdealtepe Moto Kurye

İdealtepe Moto Kurye Bostancı, Maltepe arasında sahil şeridinde kalan, 70 li yılların meşhur plajlarının olduğu İstanbul’un bir semtidir. Haydarpaşa garından 20 dakikada trenle gidilebilir. Bu yoğun bölgenin Hızlı Kurye hizmetini karşılayan firmamız Motorlu Kurye, Acil Kurye, Gece Kurye seçenekleriyle en iyi hizmet veren firmalar arasında yer almıştır.

İdealtepe Moto Kurye özellikle bu bölgede hazır bulunan Moto Kurye ekipleri ile hızlı ve kesin çözümler üretmektedir. Müşterilerin telefon ile ulaştığı akabinde adresten teslim alınan gönderiyi belirlenen adrese hızlı ve güvenilir şekilde teslimat yapılmaktadır. Eğitimli ve uzman kadromuzla güvenilir dağıtım hizmetleri yapmaktayız.

Artan trafikte ulaşımın çıkmaz olduğu bu yoğun olduğu semtte deneyimli çalışanlarla en iyi başarmanın gururunu taşımaktadır. Küçük, büyük ayırt etmeden özenle ve titizlikle ulaştırmanın gayreti tüm müşterilerimizin taktirle karşıladığı ilkelerimizdendir. Çalışanların temiz kıyafetleri ve güler yüzlü yaklaşımları, disiplinli bir şekilde gösterilen özen  işimize olan bağlılığın göstergesidir.

İdealtepe Moto Kurye

İdealtepe Kurye bulunduğu bölge itibari ile, kaliteden ödün vermeksizin yapmış olduğu hizmetler neticesinde İstanbul’da Kurye firmaları arasında ilk üç’e girerek kanıtlamıştır. Müşterilerin övgüyle bahsettiği hizmetlerimizi, taviz vermeden, daha da geliştirme gayreti içinde olmaktadır. Geçmiş dönemlerin plajlarıyla ünlü olan semtimizde, günümüz çağdaşlığın da bölgemize görev yapmaktayız.

Çalışmış olduğumuz bölgemizde kusursuz olmanın  gayretiyle çaba sarf etmektedir. İnsanların akıllarında marka imajı oluşturmak firmamızın başlıca idealleri arasındadır. Markalaşmak içinde yapmış olduğumuz işi hızlı ve kaliteli teslimatlarla göstermekteyiz. Bu inançla da kısa zamanda ilkler arasında yer almaktayız.

Biz sizlere hizmet sunarken bizden beklentilerinizi analiz ederek izleyeceğimiz yöntemi ve yolu belirleriz. Bu konu üzerinde çalışmalarını sürekli sürdüren birimimiz sizlerden gelen önerileri inceleme altına alırlar. Bu çalışmalar akabinde ortaya çıkan sonuca ulaşma çizelgesi belirlenir. Yapılacak işlemler raporlanır. Uzman ekiplerimiz tarafından teknolojinin bize sunduğu yeniliklerle geliştirilir.

Bu çalışmalar sizlere daha iyi hizmet vermek adına sürekli yapılan çalışmalarımızdır. En üst düzeye getirme çalışmaları ile hayata geçirilir. Belirli aralıklarla yapılan toplantılarımızda tüm çalışanlarımıza aktarılır. Gerek iç personelimiz gerek dış personelimiz büyük bir titizlikle gereken hizmeti yerine getirerek sizlerin beğenisine sunar. İdealtepe Moto Kurye sizlere mükemmel hizmet sunmak için sürekli kendini geliştirme içerisindedir.

İdealtepe Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top