İstanbul Acil Kurye

İstanbul Acil Kurye

İstanbul Acil Kurye bundan 25 yıl önce İstanbul’da oluşan Moto Kurye sistemi gün geçtikçe yaygınlaşmıştır. Trafik arttıkça daha da yaygın hale gelerek özellikle büyük şehirlerde sık olarak kullanılmaktadır.

İstanbul Acil Kurye bünyesinde Kurye kullanmanın esas amacı sizi çözüm sunmaktır. Evrak, zarf, davetiye yada motor ile taşınabilecek küçük çaplı eşyaları taşırlar. Yoğun trafik akışında yerine daha hızlı ve seri bir şekilde yerine ulaştırmak için kullanılır

Mega kent oldukça büyük olmasına rağmen evrak tesliminde herhangi bir şekilde aksaklık bahane edilmez. Adresi  bulamadık, trafik vardı, lastik patladı, gibi bahaneler kesinlikle göz önünde olamaz. Mbmavrupakurye kuryenizi takip sistemi sayesinde evrak ve belgelerinizi herhangi bir sıkıntı doğduğu taktirde en yakındaki diğer Motorlu Kurye yönlendirilir.

İstanbul Acil Kurye hizmetimiz en hızlı ve de güvenilir bir şekilde istenilen adrese ulaştırılır. Evrak, belge teslimi sırasında adreste ismi yazılan kişiye teslim edilir. İsmi yazılan kişi haricinde istenmedikçe başka kimseye teslim edilemez. Söz konusu belge gönderenin yada  alıcının rızası olduğu taktirde adresteki istenilen kişiye teslim edilebilir.

Teslimatla beraber görev tamamlamış olur. Merkezi arayıp görevini tamamladığı hakkında bilgi verir. Yakınlarda teslim edilmesi gereken bir belge varsa ona ulaşır, yoksa merkeze dönüş yaparak beklemede kalır.

İhtiyaçlarımız doğrultusunda hizmet şeklini tercih ediniz. Acil olma durumunda yada kendi imkanlarımızın yetmediği durumlarda tercih edebileceğiniz Acil Kurye sistemi İstanbul Moto Kurye sayesinde işini benimsemiş kazanç ikinci planda olan çalışma arkadaşları tarafından desteklenen işini zamanında teslim eden kişilerdir.

İşimiz adını elçi, ulak, taşıyıcı gibi hizmetlerin güncel adı ola kurye işini motorsikletle yapmaktan almaktadır. Gelişen global dünyamızda en değerli hazinemiz zaman olmuştur ki bundan dolayı zamanı en iyi şekilde kullanmak zorundayız.

Hızla büyüyen kentimiz İstanbul’da nüfus hızla artmakta ve birey başına araç sayısında artış olmaktadır. Bu artış da beraberinde trafik sorununu getirmektedir. Bizlerde sizleri bu sorundan kurtararak trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmak için hizmet sunan bir sektörde yer almaktan haklı olarak gurur ve mutluluk duymaktayız.

İstanbul Acil Kurye

İstanbul Kurye hizmetimiz alanında uzman deneyimli saygılı ve işinin ehli personellerden oluşmaktadır. Bu hizmet bizim işimizdir ve biz işimizi profesyonel olarak yapıyoruz.

Her ne kadar bu hizmeti geçimimizi sağlamak için gereken parayı kazanmak için yapsak ta, kaliteli hizmet sunmak ve sizlere çözüm getirmek başlı başına başka bir huzur verdiğinden işimizin zorluklarına katlanmamızı kolaylaştırmaktadır.

Sanıldığı gibi işimizin zorluğu karşısında kazançlarımız abartılıcak gibi değildir. Moto Kurye Ücretleri incelenir ve masrafları oran alarak hesaplanırsa takribi kazançlarımız aşikar olarak görünecektir.

İstanbul Acil Kurye fiyatları hesaplanırken giderler ortalama çıkarılır yakıt, köprü, sigorta ve motosikletin yıpranması gibi üzerine kısmı kazanç eklenerek belirlenir. Unutulmamalıdır ki işimiz zor olmasına rağmen asıl hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanarak uzun yıllar çalışmaktır.

İstanbul Acil Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top