İstinye Moto Kurye

İstinye Moto Kurye 1995 yılında İstinye de kurulmuş, adını da bu bölgeden almıştır. On altı adet motorlu, beş adet yaya, üç adet araçlı ekiple bölgesinde ve İstanbul genelinde Hızlı Kurye ve dağıtım hizmeti vermektedir. Evrak ve paketleri haftanın her gününde bayram tatilleri de dahil olmak üzere kesintisiz ulaşmasını sağlar. Geceleri açık olan firmada Gece Kurye uygulaması yapılmaktadır.

İstinye Moto Kurye sizlere sunduğu hizmetler sayesinde hem şirketlerin hem de bireylerin hiçbir zaman işleri yarım kalmaz. Gönderilerini başta İstanbul olmak üzere çeşitli ilçelere güvenli, hızlı, zamanında ulaşmasını sağlar.

Adresten alınan paketler, evrak, broşür, katalog gibi iletiler deneyimli ekiplerimiz tarafından etiketlendikten sonra gideceği adrese ulaşması için yarış başlar. Her  çeşit  toplu   veya  adet  olarak  gönderileriniz gün  içinde imzalı  elden  teslim  edilir. Güvenle eşyalarınızı  teslim  edebileceğiniz bir Kurye firmasıdır.

İstinye Kurye

İstinye Kurye Gündüz veya gece geç saatlerde acil ilaç gibi sizin adınıza herhangi bir eczaneden ilacınızı alıyor ve teslim ediyor. Uygun fiyatlarda size ayrıcalık sağlar. Firmayı tercih eden  müşteriler güvenli, hızlı, ekonomik hizmetlerle süreklilik de sağlar. Kırılabilecek eşyalarınız veya  değerli olan maliyeti yüksek eşyalarınızı her pahasına ve her şekilde güvenle gideceği yere ulaştırır.

Her türlü toplu gönderileren ekonomik ve hızlı bir şekilde adresine ulaştırılır. Mesai saatlerinde  ise acil bir gönderilerinizde 24 saat acil durum hattı hizmette bulunmaktadır. Göndereceğiniz Moto Kurye bilmediğiniz bir adresteyse size yardım bulunabilirler.

İstanbul Kurye firmamız İstinye ve her semtte en yakın yardımcınızdır. Bizi dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Dilediğiniz her saatte Motorlu Kurye ekibimiz hizmetinizdedir.

Firmamız ilk olarak siz değerli müşterilerimize iyi kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. İstanbul için büyük sorun olan trafik sıkıntısından sizi kurtarmak ve en önemli gönderilerinizi Acil Kurye hizmeti ile en kısa zamanda adresine ulaştırmak başlıca görevimizdir.

Yoğun trafikte hızlı ve seri hareket kabiliyetine sahip Motor Kurye birimimiz ile zamanınızı kazanca çevirirken işlerinizin hızla bitirmesinin huzurunu yaşamak sizlere kalan kısa kazanç olacaktır. Her an yanınızda olan firmamız her zaman çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.
istanbul istinye acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]