İstinye Moto Kurye

İstinye Moto Kurye 1995 yılında İstinye de kurulmuş, adını da bu bölgeden almıştır. On altı adet motorlu, beş adet yaya, üç adet araçlı ekiple bölgesinde ve İstanbul genelinde Hızlı Kurye ve dağıtım hizmeti vermektedir. Evrak ve paketleri haftanın her gününde bayram tatilleri de dahil olmak üzere kesintisiz ulaşmasını sağlar. Geceleri açık olan firmada Gece Kurye uygulaması yapılmaktadır.

İstinye Moto Kurye sizlere sunduğu hizmetler sayesinde hem şirketlerin hem de bireylerin hiçbir zaman işleri yarım kalmaz. Gönderilerini başta İstanbul olmak üzere çeşitli ilçelere güvenli, hızlı, zamanında ulaşmasını sağlar.

Adresten alınan paketler, evrak, broşür, katalog gibi iletiler deneyimli ekiplerimiz tarafından etiketlendikten sonra gideceği adrese ulaşması için yarış başlar. Her  çeşit  toplu   veya  adet  olarak  gönderileriniz gün  içinde imzalı  elden  teslim  edilir. Güvenle eşyalarınızı  teslim  edebileceğiniz  bir  Kurye firmasıdır. 

İstinye Kurye

İstinye Kurye Gündüz  veya  gece  geç  saatlerde  acil  ilaç  gibi sizin  adınıza  herhangi  bir  eczaneden ilacınızı  alıyor  ve  teslim  ediyor. Uygun  fiyatlarda  size  ayrıcalık  sağlar. Firmayı  tercih  eden  müşteriler  güvenli,  hızlı, ekonomik hizmetlerle süreklilik de sağlar. Kırılabilecek  eşyalarınız veya  değerli olan maliyeti yüksek eşyalarınızı  her pahasına  ve  her şekilde  güvenle  gideceği  yere  ulaştırır. 

Her  türlü  toplu  gönderiler en ekonomik  ve hızlı  bir  şekilde adresine  ulaştırılır. Mesai  saatlerinde  ise  acil  bir  gönderilerinizde 24  saat  acil  durum hattı  hizmette bulunmaktadır. Göndereceğiniz Moto Kurye  bilmediğiniz  bir  adresteyse size  yardım bulunabilirler.

İstanbul Kurye firmamız İstinye ve her semtte en yakın yardımcınızdır. Bizi dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Dilediğiniz her saatte Motorlu Kurye ekibimiz hizmetinizdedir. 

Firmamız ilk olarak siz değerli müşterilerimize iyi kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. İstanbul için büyük sorun olan trafik sıkıntısından sizi kurtarmak ve en önemli gönderilerinizi Acil Kurye hizmeti ile en kısa zamanda adresine ulaştırmak başlıca görevimizdir.

Yoğun trafikte hızlı ve seri hareket kabiliyetine sahip Motor Kurye birimimiz ile zamanınızı kazanca çevirirken işlerinizin hızla bitirmesinin huzurunu yaşamak sizlere kalan kısa kazanç olacaktır. Her an yanınızda olan firmamız her zaman çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.
kurye-iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]