Kanarya Moto Kurye

kanarya kuryeKanarya Moto Kurye

   Kanarya Moto Kurye yıllardır İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE tarafından Kanarya sakinlerine hizmet için kurulmuş birimimizdir. Bu bölgede ki tüm Kurye ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

  Kanarya Motorlu Kurye hizmetlerimiz sizlere daha iyi hizmet sunmak için 7/24 telefon kadar yakınınızdadır. Sizler için sunduğumuz hizmet yelpazemiz geniş olup tüm gereksinimleriniz için yanınızdayız. İstanbul içi tüm gönderilerini hızlı ve güvenli olarak taşımanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluş olarak ilkelerimizin başında %100 müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu ilke ile size sunacağımız Motorlu Kurye hizmetimizi geliştirmek için sizlerin tüm görüş ve önerilerinize açığız. Firma olarak tüm çalışanlarımız bu anlayışla sizlere hizmet etmeyi benimsemiştir. 

  Kanarya Kurye

   Kanarya Moto Kurye birimimiz sizlerin her talebi için geliştirmiş olduğu hizmet şekilleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Acil gönderilerinizde tercih edebileceğiniz Hızlı Kurye hizmetimiz mevcuttur. Talep edeceğiniz Acil Kurye seçeneğinde görevli personelimiz size özel hizmet etmektedir. Sizin gönderiniz için yönlendirilir. Sizin hizmetiniz tamamlanmadan başka bir hizmet ile görevlendirilmez. Normal olarak tercih ettiğiniz Moto Kurye ise istikametinde bulunan gönderileri sırası ile toplar ve dağıtımını yapar. Bu şekilde hizmet ise belirli zamana yayılır. Kayıt bırakmanız ile başlayan süreçten itibaren teslimatı hava şartlarına ve mesafeye göre dört beş saati bulabilir. Hizmet talebinde bulunurken bu kaideyi göz önünde tutmalısınız. Gönderilerinizin daha kısa zamanda teslim edilmesi için mutlaka Express Kurye isteyiniz.

   Bu hizmetler arasında teslimat süresi farkı olduğu gibi ücret farkı da bulunmaktadır. En iyi şekilde hizmet almak için ihtiyacınız olan hizmet kategorimizi seçmenizi tavsiye ederiz. Konu hakkında bilginiz yok ise veya tereddüdünüz var ise müşteri temsilcilerimizden yardım isteyiniz. Hacimli gönderilerinizde Arabalı Kurye isteyiniz. Her hizmet tercih ederken teslimat süresini ve ücreti hakkında mutlaka bilgi alınız.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Kanarya Acil Kurye
Kanarya Akşam Kurye
Kanarya Arabalı Kurye
Kanarya Ekonomik Kurye
Kanarya Expres Kurye
Kanarya Gece Kurye
Kanarya Hızlı Kurye
Kanarya İlaç Kurye
Kanarya Motor Kurye
Kanarya Motorlu Kurye
Kanarya Nöbetçi Kurye
Kanarya Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]