Kanarya Moto Kurye

kanarya moto kurye

Kanarya Moto Kurye yıllardır hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE tarafından Kanarya sakinlerine hizmet için kurulmuş birimimizdir. Bu bölgede ki tüm Kurye ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Kanarya Motorlu Kurye hizmetlerimiz sizlere daha iyi hizmet sunmak için 7/24 telefon kadar yakınınızdadır.

Sizler için sunduğumuz hizmet yelpazemiz geniş olup tüm gereksinimleriniz için yanınızdayız. İstanbul içi tüm gönderilerini hızlı ve güvenli olarak taşımanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluş olarak ilkelerimizin başında %100 müşteri memnuniyeti gelmektedir.

Bu ilke ile size sunacağımız Motorlu Kurye hizmetimizi geliştirmek için sizlerin tüm görüş ve önerilerinize açığız. Firma olarak tüm çalışanlarımız bu anlayışla sizlere hizmet etmeyi benimsemiştir. Kanarya Moto Kurye birimimiz sizlerin her talebi için geliştirmiş olduğu hizmet şekilleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kanarya Moto Kurye

Acil gönderileriniz de tercih edebileceğiniz Hızlı Kurye hizmetimiz mevcuttur. Talep edeceğiniz Acil Kurye seçeneğinde görevli personelimiz size özel hizmet etmektedir. Sizin gönderiniz için yönlendirilir. Sizin hizmetiniz tamamlanmadan başka bir hizmet ile görevlendirilmez.

Normal olarak tercih ettiğiniz Moto Kurye ise istikametinde bulunan gönderileri sırası ile toplar ve dağıtımını yapar. Bu şekilde hizmet ise belirli zamana yayılır. Kayıt bırakmanız ile başlayan süreçten itibaren teslimatı hava şartlarına ve mesafeye göre dört beş saati bulabilir.

Hizmet talebinde bulunurken bu kaideyi göz önünde tutmalısınız. Gönderilerinizin daha kısa zamanda teslim edilmesi için mutlaka Express Kurye isteyiniz.Bu hizmetler arasında teslimat süresi farkı olduğu gibi ücret farkı da bulunmaktadır.

En iyi şekilde hizmet almak için ihtiyacınız olan hizmet kategorimizi seçmenizi tavsiye ederiz. Konu hakkında bilginiz yok ise veya tereddüdünüz var ise müşteri temsilcilerimizden yardım isteyiniz. Hacimli gönderilerinizde Arabalı Kurye isteyiniz.

Neden Kanarya Kurye 

Neden kanarya kurye diye merak ediyorsanız size şu şekilde açıklayabiliriz; Kanarya Kurye tüm kurye taşımacılık hizmetlerini tek çatı altından sunma yetisine sahiptir. İhtiyacınız olan ve olabilecek tüm kurye hizmetlerini tarafımızdan karşılayabilirsiniz. Biz tüm hizmetlerimizi profesyonel olarak uzman kadromuzla sunduğumuzdan sonuçta mutlak % 100 müşteri memnuniyeti ile bitmektedir.

Tercih ettiğiniz her Kanarya Moto Kurye hizmeti için teslimat süresini ve ücreti hakkında mutlaka bilgi alınız.

  kanarya moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top