Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

karaköy kurye

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye uzman Moto Kurye kadromuz ile sizlere hızlı, güvenli Kurye hizmeti sunmayı hedeflemiş ve kaliteli hizmet sunma anlayışı ile sizlerin memnuniyetini kazanmış öncü birimimizdir.

Uzun yıllardır İstanbul Kurye olarak hizmet sunan firmamız Karaköy’de sizin için özel çalışma sunarak size Karaköy Kurye olarak hizmet sunma gereksinimini hissetmiş ve sizler için bu projesini hayata geçirmiştir.

Firma ve çalışanlarımız olarak uyumlu ve deneyimli takım arkadaşlarımızdan oluşan uzman kadrosu ile sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Firmamızda hizmet veren tüm personelimiz işinde profesyonel olup uzun yıllardır sektörde aktif olarak hizmet sunmaktadırlar.

Her zaman müşterilerimize karşı anlayışlı ve saygılı davranışları ile ilk etapta gönülleri fethetmişlerdir. Her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiş personelimiz işlerini de iş ve hizmet ahlakına uygun şekilde disiplinli olarak yerine getirmektedir.

Sizlere gerek Karaköy’de gerekse İstanbul genelinde Kurye adına her hizmeti sunmaktayız. Sizleri büyük bir dert olan trafik çıkmazından kurtarmak ve kaybedeceğiniz zamanı farklı olarak değerlendirerek kazanç elde etmeniz için kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak zamanında adresine ulaştırmaktayız. Bizi arayarak vermiş olduğunuz hizmet kaydını tercihinize göre gün içinde saatler dilimlerinde adresinizden teslim alarak bildirdiğiniz adrese ve kişiye ulaştırmaktayız.

Bize ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan edinebilirsiniz. Bizden talep ettiğiniz her hizmet firmamız güvencesindedir. Tüm talepleriniz özenle ve itina ile değerlendirilerek hızlı olarak teslim alınır ve adresine ulaştırılır.

Sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti sunmak için sürekli kendimiz ile yarışarak kalitemizi yukarıya taşımaktayız. Her şey sizlerin memnuniyeti için gerçekleştirilmektedir.

Karaköy Moto Kurye

Karaköy Moto Kurye gerek Karaköy’de olsun gerekse civarı olan beyoğlu, fatih, unkapanı gibi semtlerimizde ve İstanbul genelinde Moto Kurye hizmeti sunan firmamız kuruluşundan bu güne kadar müşteri odaklı olarak çalışarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Kurye hizmeti bizim işimiz olsa da müşterilerimizin öneri ve taleplerini dinleriz ve değerlendirerek işimize uyarlarız. Bu anlayış ve idrak ile hizmet sunduğumuzda müşteri memnuniyeti kaçınılmaz olmaktadır. Bu ilke ile çalıştığımızdan tüm görüş ve önerilerinize açığız. Bizden beklentilerinizi bize ulaştırmanızı öneriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlere sınır koymuyor ve ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde sınır olmadığı gibi bölge olarak ta sınırımız yoktur. Tüm beklentilerinizi karşılamak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

Sizler için özel olarak Uçak Kurye, İlaç Kurye, Gece Kurye gibi hizmetlerde sunmaktayız. Hava yol koşullarına göre değişkenlik gösterme ihtimali olsa da normalinde gönderileriniz genelde en fazla 4 saat içerisinde teslim alınır ve teslim edilir.

Gönderi tercihinizi hızlı, acil, express veya VIP olursa süreler tercihinize göre kısalır. Abonemiz olursanız gönderi ücretlerinizi daha ekonomik gerçekleştirebilirsiniz.

Abone olmak veya daha detaylı bilgi edinmek için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Karaköy Moto Kurye en yakın çözüm ortağınız
istanbul-karakoy-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]