Kıraç Moto Kurye

Kıraç Moto Kurye

Kıraç Moto Kurye hizmeti düşündüğünüzün aksine sadece Kıraç bölgemizde Kurye hizmeti sunmamaktadır. İstanbul Kurye olarak mega kentimizin her noktasına hizmet taşımaktadır. Dilerseniz sizden teslim aldığı gönderinizi şehrin diğer ucuna götürür. İsterseniz farklı noktadan alır ve sizin masanıza kadar getirir. Bizim için önemli olan sizin tercihinizdir. Biz sizlere hizmet için 7/24 hazır beklemekteyiz.

Kıraç Moto Kurye ekibimiz sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına tamamı alanında uzman kadromuzdan oluşmaktadır. Sizler için sunduğumuz hizmetlerimiz ihtiyaçlarınız için hazırlanmış sınıflara ayrılmaktadır. Hizmet sürecimiz sizlerin kayıt vermesi ile başlar ve belirli saatler aralığında sürerek nihayet bulur.

Normal gönderileriniz mesafe ve hava şartlarına göre dört, beş saati bulmaktadır. Hizmet talebinde bulunurken bunları göz önünde bulundurmanızı ısrarla bildiririz. Daha hızlı teslim alınarak teslim edilmesini isterseniz Acil Kurye talep etmelisiniz.

Kıraç Kurye

Kıraç Kurye sizlere gönderilerinizin teslimatında zaman kazandırmak için hizmet etmektedir. Gönderileriniz için bizi aramanız yeterli olacaktır. Siz masanızda otururken görevlendirilen arkadaşımız adresinizden gönderinizi teslim alır. Gönderileriniz için talep ettiğiniz hizmet şekline uygun olarak teslimat adresine ulaşmak için hareket eder.

Şayet talebiniz normal Moto Kurye hizmeti ise aynı yönde evrak toplayarak ve dağıtarak hizmetinize devam eder. Hızlı Kurye talep etmişseniz size özel olarak hizmet sunar. Sizin gönderiniz için özel görevlendirilir ve teslimatı yapılmadan başka görev almaz.

Biz sizin için her gönderinizi gerçekleştirmek adına bir çok hizmet geliştirdik. Hacimli gönderileriniz için Arabalı Kurye, mesai saatlerinde sonrası için Gece Kurye hizmetimiz mevcuttur. Firmamız uzun yıllardır sizlere hizmet sunan köklü ve saygın bir kuruluş olduğundan her ihtiyacınızda yanınızda olmayı ilke edinmiştir.

Kıraç Kurye olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sizin adınıza çalışmalar yapmaktayız. Sizlerden gelen tüm öneri ve talepleri de değerlendirmekteyiz. Bizim için öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir.
istanbul kıraç acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]