Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

kurye

Kurye

Kurye hizmetlerini İstanbul genelinde kurumsal olarak sizlere pratik çözümler sunan bir firmayız. Kurulduğumuz günden bu güne kadar müşteri odaklı çalışarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sunmaktayız. Firmamızdan Kurye adına tüm hizmetleri güvenli ve kaliteli olarak temin etmeniz mümkündür.

Hızla gelişen global dünyamızda firmalar işlerine odaklanmak için hizmetlerinin çoğunu taşeron firmalara vermektedir. Şehir içi taşımacılık olan hizmetimizde çoğunlukla taşeron olan Moto Kurye firmalarına verilmektedir.

Günümüzde özellikle mega kentimiz İstanbul sınırları içinde ulaşım başlı başına büyük bir sorun olarak yer almaktadır. Sınırları geniş bir alana yayılan şehrimizin bir ucundan bir ucuna gitmek trafik engeli ile birlikte neredeyse günümüzün çalışma saatlerini gasp etmektedir. Günümüzü ulaşıma ayırırsak tüm işlerimiz geri kalacaktır.

Bu hizmet için kadrolu bir personel görevlendirmemiz bütçe olarak hatırı sayılır rakamlara ulaşmaktadır. Pratik ve ekonomik çözüm ise hizmeti taşeron olarak hizmet sunan taşıyıcı firmalara devretmektir.

Sizin İçin Buradayız

Dünya genelinde veya yurdumuz genelinde benzer hizmetleri sunan bir çok firmalar mevcuttur. Bizler ise sizlere şehir sınırlarımız içerisinde gün içinde belirli saatler içinde alım ve teslimat hizmeti sunmaktayız.

Tarafımızdan alacağınız hizmet ile tüm gönderilerinizi zamanında güvenle dilediğiniz adrese ulaştırırız. Bizden almış olduğunuz hizmet ile sizler gönül rahatlığı ile işinize ara vermeden devam edersiniz. Bu şekilde işinize odaklanmanız ve işlerinizi büyütmeniz daha kolay ve hızlı olacaktır.

Nasıl Oluyor?

Aklınıza gelen soru belli ki nasıl oluyor da trafik bize engel olmuyor. Trafikte vakit kaybetmeden gönderilerinizi zamanında teslim etmek için hizmet eden Motorlu Kurye arkadaşlarımız hızlı ve güvenli olarak teslimat yapmaktadır.

Tüm çalışanlarımız yıllardır sektörde hizmet sunan alanında uzmanlaşmış deneyimli bireylerdir. Adres bilgileri ve sürüş deneyimleri ile seri ve hızlı olarak evraklarınızı toplar ve dağıtımını gerçekleştirirler.

Trafikte karşılaşacağımız zorluklara meslek zorluğu olarak algıladığımızdan mücadelemiz bir nebze hafifler. Firmamız sizlere tüm taşıma ulaştırma hizmetlerinizde çeşitli çözümler sunmaktadır.

Dilediğiniz saatte dilediğiniz hizmeti tercih ederek hayatınızı kolaylaştırmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizden sadece işinizde ki gönderileriniz için değil yaşantınız içinde bulanan ve ulaştırmak istediğiniz tüm gönderileriniz için hizmet talep edebilirsiniz.

Kurye Adına Herşey

Firmamız sizlere çözüm ortağı olmak için ihtiyacınız olan tüm Kurye hizmetlerini sunmaktadır. Her ne kadar çoğunlukla Moto Kurye hizmeti talep edilse de taşımacılık adına bir çok hizmet şekli mevcuttur. Havaleli ve ebatlı gönderilerde Arabalı Kurye veya Uçak Kurye gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Firmamızın kesintisiz ve sınırsız hizmet sunmak için sizlere sunduğu ek hizmetleri de vardır. Mesai saatinden sonra geceye kadar yani 18:00 ile 21:00 arası Akşam Kurye hizmeti vardır. Saat 21:00 dan sonrası için ise Gece Kurye hizmetimiz devreye girerek sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.

Ansızın beliren sağlık sorunlarınız da gereken ilaçların temini için İlaç Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Bu hizmetlerin hepsi size Express Kurye olarak sunulacağından moto kurye fiyatları farklıdır, mutlaka ücret sorunuz.

Hizmetlerimiz moto kurye anadolu yakası ve avrupa yakası olarak İstanbul genelinde mevcuttur. Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak için bizi arayabilir veye Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Abonemiz Olun

Firmamızdan dilerseniz bir kere olarak dilerseniz de sürekli hizmet almanız mümkündür. Sürekli hizmet ihtiyacı duyuyorsanız sizlere abonemiz olarak daha ekonomik gönderi yapmanızı tavsiye ederiz. Abonelik için ayrıca ek bir ücret talebimiz bulunmamaktadır. Aboneliğimiz cari abonelik, pullu abonelik ve nakit abonelik olmak üzere üç kısıma ayrılır.

Cari Abonelik

Gönderi sayısı fazla olan müşterilerimiz için kullandığımız bir aboneliktir. Bu abonelik seçeneğimiz büyük ve yoğun gönderisi olan firma ve kuruluşlar için geçerlidir. Aylık fatura tutarları 1500 tl ve üstünde olan müşterilerimiz faydalanabilir. Ay sonunda bir kere veya on beş günde bir fatura kesilerek ödeme alınır.

Pullu Abonelik

Pullu abonelik ise daha az gönderisi olan müşterilerimiz için uygulanan bir sistemdir. Aylık gönderisi üç yüz ile altı yüz tl arasında olan müşterilerimiz faydalanır. Firmamıza ait pul koçanları ile ödeme yaparlar ve pul ücretleri peşin alınır. Toplu pul alımlarında ayrıca iskontoda söz konusudur.

Nakit Abonelik

Nakit abonelik ise ayda beş ile on adet gibi az gönderisi olan müşterilerimiz için kullanılan abonelik sistemidir. Ödemeler gönderi ile peşinen tahsil edilir. Tüm abonelerimiz için eşit şartlarda indirim mevcuttur.

Abonemiz olmak veya daha detaylı bilgi almak için 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Gönderinizin akıbeti hakkında bilgi almak veya Kuryem nerede gibi konular da bilgi almak için bilgi hattımızı arayabilirsiniz.
istanbul-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 3 Ortalama: 5]


Site Rehberi