Libadiye Kurye

libadiye kurye

 Libadiye Kurye

  Libadiye Kurye çeşitli çözüm seçenekleri ile her zaman hizmetinizdedir. Zamanın en büyük sermaye olduğu süreçte size zaman kazandırmak için uzman kadromuz ile emrinizdeyiz.

  Firmamız ilke olarak %100 müşteri memnuniyeti ve kazançlarını zirveye taşımayı ilke eden bir hizmet kuruluşudur. Yoğun trafiğin ulaşımı zorlaştırdığı şehrimizde Moto Kurye birimimiz zamanınızı kazanca çevirmektedir. Tüm çalışanlarımız alanında deneyimli uzman bireylerdir.

  Bize ulaşarak verdiğiniz kayıtla başlayan hizmetimiz tercih ettiğiniz sürelerde alım ve teslimatı ile devam eder. Hızlı ve güvenli olarak teslimat adresinde yetkili kişiye teslim edilir. Hizmetin bitiminde sizlere gönderinizin durumu hakkında bilgi verilir.

Libadiye Moto Kurye

  Libadiye Moto Kurye adını sunduğu hizmete odaklı olarak belirlenen bir hizmet şeklidir. Gün içerisinde hemen hemen İstanbul genelinde mobil olarak hizmet sunan elemanımız mevcuttur. Bize ulaşmanız ile sizlere en yakın Kurye adresinize yönlendirilir.

 Tüm gönderileriniz büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde adresine güvenle ulaştırılır. Gönderilerinizin teslimat süresine göre tercih edebileceğiniz hizmet seçeneklerimiz sınıflandırılmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi için Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilir veya 0507 318 46 26 numaralı gsm hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

iletisim