Maslak Kurye

Maslak Kurye hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE sizlere gönderilerinizi adresine zamanında güvenle ulaştırmanız için çeşitli çözümler sunan sektörde bir çok ilklere imza atan köklü bir kuruluştur. Kuruluşundan bu güne kadar müşteri odaklı çalışarak tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sizlere sunduğumuz Maslak Kurye hizmeti geniş kapsamlı olarak her an sizlerin çözüm ortağı olmaktadır. Gönderi durumunuza göre faydalanabileceğiniz bir çok hizmet şeklimiz mevcuttur. Asıl hizmetimiz taşımak olup bunu çeşitli şekillerde gerçekleştirsek de bunların arasında en bilindik ve yaygın olanı Moto Kurye hizmeti olarak anılmaktadır.

Hızla gelişen ve büyüyen mega kentimizde ulaşım başlı başına bir sorun teşkil ettiğinden ve firmalar arasında sürekli bir takım evrakların gidiş geliş mecburiyetinden dolayı bu getir götür durumları içinden çıkılmaz bir hal almıştır.

Bu işler için firmalar her ne kadar kadrolu personeli ile çözümlemek istese de gönderi evrak sayıları artınca yetersiz kalmaktadırlar. Bunun içindir ki bu hizmeti sunacak taşeron firma arayışına girerler. Bu hizmeti sunan bir çok firma olsa da önemli olan güvenli ve bilindik olması ve hizmeti kendi personeli gibi sunmasıdır.

MBMAVRUPAKURYE sizlere sunduğu tüm Kurye hizmetlerinde firmanızın çalışan kadrolu elemanı anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Tüm işlerinizde gönderilerinizin takip ve kontrolünü eksiksiz olarak takip ederek sorunsuz olarak sonuçlandırır.

Sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına teknolojinin tüm getirilerini kullanmaktan asla vazgeçmez. Tüm yenilikleri yakından takip eder ve sunduğumuz hizmete uyarlayarak sizlere sunar. Her zaman sizlere işlerinizi kolaylaştırmak ve en hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için çeşitli çözümler sunar.

Gerek içeride  gerekse dışarıda çalışan personelimiz alanında uzman olup sevgi ve saygı çerçevesinde sizlere sıcak bir karşılama ile hizmet sunmayı iş ahlakına dayalı olarak benimsemiş hoşgörülü ve kültürlü bireyler olup sizlere en yüksek düzeyde kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmişlerdir.

Maslak Moto Kurye

Maslak Moto Kurye birimimiz her geçen gün sayı olarak çoğalan firmalar için sınırsız ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Maslak sürekli plazalar kurularak büyüyen bir semtimiz olup her plaza içerisinde sayı olarak bir çok firma ve ofis barındıran kendi başına bir kent görünümündeki semtimizdir. Konum ve gelişme şekli olarak yoğun bir şekilde Moto Kurye ihtiyacı duyulmaktadır.

Gün içerisinde dışarıdan bu ofislere gelen ve ofislerden dış bölgelere giden sayısız gönderi olup Kurye ihtiyacı çok fazladır. Durum böyle olduğundan İstanbul Kurye olarak İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız Maslak bölgemizde de özel bir çalışma başlatarak Maslak Moto Kurye hizmetinde kendisine yenilikler katarak geliştirmeler yapmıştır.

Bizimle iletişim kurarak dilerseniz sizden başka bir adrese gidecek veya başka bir adresten size gelecek tüm gönderileriniz de hızlı ve güvenli olarak hizmet temin edebilirsiniz. Firma olarak tüm çalışanlarımız uzun yıllardır sektör içerisinde hizmet sunmakta olan tecrübeli ve işinde uzmanlaşmış bireylerdir.

Bizlere vermiş olduğunuz her kayıtı özenle adresten teslim alır ve adresine ulaştırırız. Abonelerimizin tüm gönderileri arşivlenir ve dilediklerinde kendilerine sunulur. Abonemiz olmanız sizlere pek çok imtiyaz tanımlayarak çeşitli kazançlar sağlamaktadır.

Abonemiz olmak için her hangi bir aidat veya ek bir ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Abonelik çeşitlerimiz sizlerin Kurye ihtiyacınıza göre yetkili birimimiz tarafından belirlenir. Aboneliklerimiz cari abonelik, pullu abonelik ve nakit abonelik olarak sınıflandırılır.

Daha detaylı bilgi için Maslak Moto Kurye müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
istanbul maslak acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]