Mimaroba Moto Kurye

mimaroba kuryeMimaroba Moto Kurye

    Mimaroba Moto Kurye teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak sizlere Kurye hizmeti sunmaktadır. Amacımız gönderilerinizi adresine zamanında ulaştırmanız için karşılaşacağınız zorlukları ortadan kaldırmaktır. Günümüzde zaman çok değerli bir sermaye olup dikkatli kullanılması gerekmektedir. Bizlerde trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmaktayız.

   Hızla gelişen mega kentimizde artan trafik sorunundan sizleri kurtarmak için kurulmuş uzman Motorlu Kurye ekimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizlere hizmet sunan Moto Kurye arkadaşlarımız zamanınızı kazanca çevirmeye yardımcı olmak için mesai harcamaktadırlar. Gönderileriniz nereye gidecek ise zamanında güvenli olarak ulaştırmaktadırlar. MBMAVRUPAKURYE kuruluşundan bu güne kadar müşteri olarak hizmet sunmaktadır. Bu vazgeçilmez ilkemiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmış bulunmaktayız.

   Mimaroba Motorlu Kurye müşterilerimize İstanbul için hizmet sunan firmamızın bir alt kuruluşudur. Firmamız İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Her noktaya kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet sunmaktayız. Her an sizlere hizmet için hazır Hızlı Kurye ve Arabalı Kurye ekibimiz mevcuttur. Hizmet şekillerimiz çeşitli olarak sınıflandırılır. Teslimat süresi ve ücretlendirmeleri değişmektedir. Belirli durumlar için özel hizmet sınıfına giren seçimleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Mimaroba Kurye

Mimaroba Moto Kurye tüm gönderilerinizde size hizmet edebilecek kapasitededir. Gecikmiş gönderilerinizi Acil Kurye hizmeti ile yetiştirebilirsiniz. Bu hizmeti gerçekleştiren elemanımız size özel hizmet sunar. Sadece sizin gönderinizi taşır ve adresine ulaştırmadan başka görev almaz. Hizmet özel olduğu için ücretlendirme katlamalıdır. Gün içinde yetiştiremediğiniz ve mesai sonrasına kalan gönderilerinde size Gece Kurye ekibimiz yardımcı olacaktır. Bu hizmetimizde özel hizmet olup ücretlendirme katlanır. Toplu gönderilerinizde davetiye, fatura, dergi gibi emitalarınızın dağıtımında Toplu Dağıtım elemanlarımız yardımınıza yetişecektir. Bu hizmetin fiyatlandırması çok farklı olup telefonla bilgi almanız gerekir.

  Tüm gönderilerinizi yaparken abonemiz olarak hizmet almanız çeşitli indirimlerden faydalanmanızı sağlayacaktır. Sıklıkla gönderi yapıyorsanız mutlaka müşteri temsilcimize abone olmak istediğinizi bildiriniz. Abone olabilmek için şartları öğrenmek ve abone olmak için 05073184626 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Mimaroba Acil Kurye
Mimaroba Akşam Kurye
Mimaroba Arabalı Kurye
Mimaroba Ekonomik Kurye
Mimaroba Expres Kurye
Mimaroba Gece Kurye
Mimaroba Hızlı Kurye
Mimaroba İlaç Kurye
Mimaroba Motor Kurye
Mimaroba Motorlu Kurye
Mimaroba Nöbetçi Kurye
Mimaroba Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]