Mimaroba Moto Kurye

Mimaroba Moto Kurye

Mimaroba Moto Kurye teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak sizlere Kurye hizmeti sunmaktadır. Amacımız gönderilerinizi adresine zamanında ulaştırmanız için karşılaşacağınız zorlukları ortadan kaldırmaktır.

Günümüzde zaman çok değerli bir sermaye olup dikkatli kullanılması gerekmektedir. Bizlerde trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırıyoruz. Hızla gelişen mega kentimizde artan trafik sorunundan sizleri kurtarmak için kurulmuş uzman Motorlu Kurye ekimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sizlere hizmet sunan Moto Kurye arkadaşlarımız zamanınızı kazanca çevirmeye yardımcı olmak için mesai harcamaktadırlar. Gönderileriniz nereye gidecek ise zamanında güvenli olarak ulaştırmaktadırlar.

MBMAVRUPAKURYE kuruluşundan bu güne kadar müşteri olarak hizmet sunmaktadır. Bu vazgeçilmez ilkemiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmış bulunmaktayız.

Mimaroba Moto Kurye müşterilerimize İstanbul için hizmet sunan firmamızın bir alt kuruluşudur. Firmamız İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Her noktaya kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet sunmaktayız.

Her an sizlere hizmet için hazır Hızlı Kurye ve Arabalı Kurye ekibimiz mevcuttur. Hizmet şekillerimiz çeşitli olarak sınıflandırılır. Teslimat süresi ve ücretlendirmeleri değişmektedir. Belirli durumlar için özel hizmet sınıfına giren seçimleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Mimaroba Kurye

Mimaroba Kurye tüm gönderilerinizde size hizmet edebilecek kapasitededir. Gecikmiş gönderilerinizi Acil Kurye hizmeti ile yetiştirebilirsiniz. Bu hizmeti gerçekleştiren elemanımız size özel hizmet sunar. Sadece sizin gönderinizi taşır ve adresine ulaştırmadan başka görev almaz. Hizmet özel olduğu için ücretlendirme katlamalıdır.

Gün içinde yetiştiremediğiniz ve mesai sonrasına kalan gönderilerinde size Gece Kurye ekibimiz yardımcı olacaktır. Bu hizmetimizde özel hizmet olup ücretlendirme katlanır. Toplu gönderilerinizde davetiye, fatura, dergi gibi emitalarınızın dağıtımında Toplu Dağıtım elemanlarımız yardımınıza yetişecektir. Bu hizmetin fiyatlandırması çok farklı olup telefonla bilgi almanız gerekir.

Tüm gönderilerinizi yaparken abonemiz olarak hizmet almanız çeşitli indirimlerden faydalanmanızı sağlayacaktır. Sıklıkla gönderi yapıyorsanız mutlaka müşteri temsilcimize abone olmak istediğinizi bildiriniz. Abone olabilmek için şartları öğrenmek ve abone olmak için 05073184626 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
istanbul mimaroba acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]