Okmeydanı Kurye

okmeydani kurye

Okmeydanı Kurye kesintisiz olarak hizmet sunma kapasitesine sahip olan bir İstanbul Moto Kurye firmasıdır. Kurulduğu günden bu güne kadar müşteri odaklı olarak çalışarak müşteri memnuniyetinde zirveye tırmanmıştır. Yıllardır sunduğumuz hizmetlerden kazandığı deneyimler sayesinde tüm beklentilerinizin bilincindeyiz. Bizlerden tüm beklentilerinizi karşılayabilecek kabileyete sahip firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Tüm gönderi ihtiyaçlarınıza uygun hizmetimiz mevcuttur.

Okmeydanı Kurye firmamızdan sadece Okmeydanı içerisinde İstanbul genelinde hizmet alabilirsiniz. Firmamız İstanbul geneli kurye adına tüm hizmetleri sunmaktadır. Tercihen rağbet her ne kadar moto kurye ağırlıklı olsa da arabalı kurye, ilaç kurye, uçak kurye ve toplu dağıım gibi hizmetleride firmamızdan temin edebilirsiniz. Günün her saatinde İstanbul genelinde mobil olarak hizmet veren kuryelerimiz hızla adresinizde olacaktır.

Okmeydanı Kurye Hizmetleri Nelerdir ?

Okmeydanı Kurye sizlere zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için tüm hizmetleri sunmaktadır. Masadan masaya taşımacılıkta her zaman yeniliklere uyumlu olarak hizmet sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek hizmetimize uygulamakta ve sizlere sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve memnuniyetinizi kazanmak için sürekli gelişim halindeyiz. Zamanınızın değerini biliyor ve en iyi şekilde değerlendiriyoruz.

Okmeydanı Kurye her ne kadar ilk akla gelen moto kurye hizmetinde profesyonel hizmet sunsada tüm hizmetleri sunabilecek kapasitededir. Firmamız sizlere ihtiyacınıza en uygun hizmeti en uygun koşullar ile sunmayı ve çözüm üretmeyi ilke edinmiştir. Gönderileriniz hacimli ve ağırlıklı ise arabalı kurye hizmetimiz ile çözüme ulaştırmaktayız. Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz için gece kurye ve nöbetçi kurye hizmetimiz ile çözümlemekteyiz.

Okmeydanı Kurye normal gönderilerinizi bize ulaştıktan sonra alım ve adresine ulaşımını maxsimum 4 saatte tamamlamaktadır. Daha kısa sürede adresine ulaştırmak istediğiniz gönderilerde tercih edebileceğiniz, acil kurye veya vip kurye hizmetimiz mevcuttur. Her ne kadar ilk etapta aynı kategoride gibi görünselerde teslimat süreleri ve ücretlendirmeleri değişmektedir. Ücretlendirmelerimiz maaliyetle doğru orantıda olup belirlenir.

Kurye Ücretleri Nasıl Belirlenir ? 

Okmeydanı Kurye siz firmamıza ulaştığınızda sizleri en kesin sonuca ulaştıracak hizmeti belirler. Hizmet seneceğiniz belirlendikten sonrasın mesafe ve tercihinize göre maaliyetine göre sizlere ücretlendirme sunulur. Maaliyetlerimiz daha önceki hizmetlerimizde hesaplandığında belli olduğunda anlık hesaplanmaz. Gönderilerinizde normal kurye hizmetimizi tercih ederseniz, istikametinde bulunan gönderileri toplama ve dağıtma yapacağından hizmet süresi uzun olacaktır. Hizmet bedeli olarak en ekonomik olan hizmet seçeneğimizdir.

Okmeydanı Kurye olarak biz  acil işlerinizde acil kurye veya vip kurye hizmetini önrmekteyiz. Bu hizmetlerimiz normal kurye hizmetimize göre çok daha hızlı teslima gerçekleştirirler. Size özel hizmet sunacaklarından maaliyetler sadece size yansıtılır ve ücret katlanır. Daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Hangi hizmetimizi tercih ederseniz edin belirlenen süreler içerisinde alım ve teslimat gerçekleşmiş olacaktır.

  okmeydanı kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]
Scroll to Top