Salıpazarı Moto Kurye

salipazari kuryeSalıpazarı Moto Kurye

Salıpazarı Moto Kurye alt kuruluşlarımızdan olup firmamız MBMAVRUPAKURYE nin salıpazarı temsilcisidir. Firmamız bilindiği gibi İstanbul Kurye hizmetinde öncü ve kapsamlı bir Kurye firmasıdır. Salıpazarı gibi tüm İstanbul genelinde ve komşu illere Motorlu Kurye hizmeti sunmaktadır. İstanbul içinde taşımacılık adına her türlü hizmeti firmamızdan almanız mümkündür. Moto Kurye, Acil Kurye, Gece Kurye, Uçak Kurye, Arabalı Kurye, İlaç Kurye ve Toplu Dağıtım hizmeti veren firmamız her zaman ilklere imza atmaktadır.

Salıpazarı Motorlu Kurye sizlere sunduğu her hizmette kalitesi ile söz konusu olmayı başarmış bir Motor Kurye firmasıdır. Aslında ilk etapta sunulan hizmetlerin hepsi standart gibi görünse de işleyişleri çok farklıdır. Teslimat süresi farklı, ücret hesaplanması farklıdır. Hizmetlerimizde ücretlendirmeler maliyete göre değişmektedir. Hızlı Kurye hizmetinde sizin gönderiniz için görevlendirilen personelimiz tüm maliyetleri size yansıtmak durumundadır. Normal gönderilerde aynı yönde gidecek evrakları topladığından maliyetler bölünür ve daha uygun ücretler sunulur. Gönderi ücretlerinin içerisinde yakıt, yol, köprü, taşıt yıpranması,çalışanın mesai ücreti hesaplanır. Ortaya çıkan tutara şirket kazancıda vasati olarak hesaplanarak eklenerek ücretlendirilir. İstanbul içerisindeki tüm firmalarda yaklaşık olarak aynı veya yakın ücretler kullanılır. Hizmet kalitesine ve güvenine göre daha düşük veya yüksek tutarlarda sunulabilir. Bizim ücretlendirmemiz asla kalitemizin karşılığı olmada diğer firmalardan fazla uzaklaşmamak için düşük ücretlendirme yapılır. Kalite ve güvenimizi sadece bizle iş ortaklığı yapanlar bilebilir.

Salıpazarı Kurye

Salıpazarı Kurye siz değerli müşterilerine her daim hizmetin en üst düzeyde kaliteli ve güvenli hizmetini sunmak için çalışmalar yapmaktadır. Kalite seviyemizi yükseltmek için uzman dış kadromuz olması ilk unsurdur. Arka planda ise iç personelimiz sürekli araştırma içindedir. Bizim için önemli olan siz müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmaktır. Bizimle çalışma ortaklığı yapan tüm müşterilerimiz hizmet anlayışımızın bilincindedirler. Bu sebepten bizlere gönderilerini emanet ederken sıfır şüphe tam güven duygusundadırlar. Bilirler ki bize teslim ettikleri gönderileri onların dilediği şekilde diledikleri zaman içinde tam güvenle adresine ulaşacaktır.

 Bu güven ve hoş görü içerisinde gönderilerinin akıbetini bildikleri için rahat bir şekilde diğer işlerini takip ederler. Bu rahatlığı yaşamak isterseniz bizi tercih etmelisiniz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Salıpazarı Acil Kurye
Salıpazarı Akşam Kurye
Salıpazarı Arabalı Kurye
Salıpazarı Ekonomik Kurye
Salıpazarı Expres Kurye
Salıpazarı Gece Kurye
Salıpazarı Hızlı Kurye
Salıpazarı İlaç Kurye
Salıpazarı Moto Kurye
Salıpazarı Motor Kurye
Salıpazarı Motorlu Kurye
Salıpazarı Nöbetçi Kurye
Salıpazarı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]